Książę Harry błysnął swoim torsem przed wczorajszym meczem polo w Santa Barbara w Kalifornii. To pierwszy raz, kiedy przyłapano go publicznie, po tym jak Pałac zabronił mu obecności na „słynnym balkonie” z resztą swojej najbliższej rodziny. W tym ojcem, następcą tronu i bratem Williamem. Na balkonie nie zobaczymy również księcia Andrzeja, który „nie jest już członkiem rodziny królewskiej”.

Książę Harry bawi się świetnie w Kalifornii

Książę Harry w Kalifornii

Zapalony 37-letni książę Harry przebrał się w białą koszulkę i zaczął rozgrzewać się przed meczem, dając widzom niezłe widowisko.

Książę całe życie gra w polo, a ostatnio dołączył do drużyny polo ze swoim dobrym przyjacielem i sportowcem, Nacho Figuerasem. Nacho ujawnił w zeszłym tygodniu, że był „podekscytowany” powitaniem księcia Harry’ego jako najnowszego członka swojej drużyny polo – Los Padres.

Nowa książka mówi o współuzależnieniu „Meghan i Harry’ego”

Przypominamy, że już w czerwcu królowa Elżbieta II będzie obchodzić swoje 70-lecie na tronie brytyjskim. W uroczystościach będzie uczestniczyć nie tylko Harry i Meghan, ale również ich dzieci. Lilibet po raz pierwszy zobaczy swoją babcię – królową.

Książę Harry podczas meczu polo fot. Backgrid USA / Forum

Książę William, księżna Kate, książę Harry i księżna Meghan na balkonie

Książę William, księżna Kate, książę Harry i księżna Meghan na balkonie fot. The Mega Agency / Forum