Dziś, czyli 11. kwietnia Archewell Productions – firma księcia i księżnej Sussex ujawniła, że pracuje nad produkcją 2 nowych seriali non-fiction na platformę Netflix. Projekty znajdują się we „wczesnej fazie”. Nie ujawniono jeszcze tytułów.

Książę Harry i Meghan czują się pominięci w „sukcesji” po królu

Serial, którego „kuratorem” i producentem wykonawczym ma być Meghan Markle (42 l.), „będzie celebrować radość gotowania i ogrodnictwa, rozrywkę i przyjaźń”. Serial wyreżyseruje Michael Steed, który pracował wcześniej z Anthonym Bourdainem. Na liście współtwórców znalazła się również Leah Hariton, która była producentem programu kulinarnego Selena + Chef Seleny Gomez w HBO.

Książę Harry i Meghan produkują dla Netflixa

Zaś drugi serial produkcji księcia Harry’ego (39 l.) i Meghan Markle, „zapewni widzom bezprecedensowy dostęp do świata profesjonalnej gry w polo”, sportu, w który uprawia od dziecka. Syn króla Wielkiej Brytanii bierze często udział w meczach charytatywnych.

Książę Harry i Meghan pozują z fanami w Teksasie

Serial odsłoni kurtynę przed charakterem i pasją tego sportu, przedstawiając graczy i wszystko, czego potrzeba, aby rywalizować na najwyższym poziomie.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Fot. MIKE SEGAR / Reuters / Forum