Książę Harry (39 l.) nie jest w stanie zakopać topora wojennego? Według Petronelli Wyatt, długoletniej przyjaciółki królowej Camilli, książę Harry nadal żywi do niej niechęć. W zeszłym tygodniu Harry spędził zaledwie 24 godziny w Londynie, odwiedzając swojego chorego na raka ojca, króla Karola III (75 l.), podobno podczas wizyty pilnował, by zachować dystans od Camilli (76 l.).

Król Karol widziany po raz pierwszy od diagnozy raka

[Harry] wolał nie przebywać w tym samym pokoju ze swoją macochą, kiedy rozmawiał z królem o diagnozie raka, Wyatt wyznała w „The Telegraph Monday”.

Uczucia księcia Sussex wobec małżonki ojca, zostały jasno opisane w jego wspomnieniach „Spare”, w których określił ją jako: „ta druga kobieta”, „niebezpieczna” i „złoczyńczyni”.

Książę Harry vs. królowa Camilla

„Mam złożone uczucia co do zyskania macochy, która, jak sądziłem, niedawno poświęciła mnie na swoim osobistym ołtarzu PR”, napisał książę Harry, twierdząc, że to ona ujawniała historie o rodzinie, aby zwiększyć swoją popularność.

Z królem Karolem III jest gorzej, niż myślimy?

Książę Harry, który w 2020 roku wycofał się ze swoich obowiązków królewskich i przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych wraz z żoną Meghan Markle. Od tamtej pory jego relacje z krewnymi są delikatnie rzecz ujmując, bardzo napięte.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: