Książę Harry (39 l.) został sfotografowany na terminalu VIP na lotnisku LAX w Los Angeles, skąd wyleciał prywatnym odrzutowcem do Londynu. Znienawidzony przez Brytyjczyków członek rodziny królewskiej ma spędzić czas z królem Karolem III po tym, jak zdiagnozowano u niego raka. Książę w ojczyźnie pojawi się sam.

Książę Karol III zdiagnozowany z rakiem. Wszystko co wiadomo

Według Daily Mail ojciec Harry’ego zadzwonił do niego osobiście, aby przekazać mu druzgocącą wiadomość o jego stanie zdrowia, a książę Sussex wskoczył do samolotu, aby mógł być już dzisiaj w Wielkiej Brytanii. Już w porze lunchu.

Król Karol spędził ostatnią noc w swoim domu w Londynie z ukochaną Camillą. Mimo mało optymistycznej diagnozy, całe szczęście monarcha pozostaje „niezwykle pozytywny”.

Książę Harry w drodze do Londynu

Ksiażę Harry pojedzie prosto na spotkanie z chorym ojcem, nie wiadomo jednak, czy zobaczy swojego brata, księcia Williama lub księżną Walii, która dochodzi do siebie po poważnej operacji jamy brzusznej.

Jak czuje się król Karol? Camilla zdradziła

Eksperci wyrazili jednak nadzieję, że wyjazd księcia Harry’ego w ostatniej chwili może w końcu zbliżyć do siebie zwaśnionych członków rodziny. Choroba w rodzinie i to tak poważna zawsze łączy ze sobą bliskich. Czy tak będzie i w tym przypadku?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: