Książę Harry wrócił do Londynu na pogrzeb dziadka, księcia Filipa. Mimo wcześniejszych doniesień, że będzie przebywał w Nottingham Cottage, okazuje się, że udał się do swojego poprzedniego domu, Frogmore Cottage.

Książę Harry opublikował poruszający wpis na temat księcia Filipa. Wspomniał o nienarodzonej córeczce

Książę Harry – z kim porozmawia w pierwszej kolejności po powrocie do Londynu?

Książę Harry obecnie przebywa na skróconej kwarantannie, żeby móc wziąć udział w uroczystościach pogrzebowych. Przyleciał sam, bo Meghan Markle będąca w zaawansowanej ciąży, nie uzyskała zgody lekarza. Jak donoszą brytyjskie media, przebywa we Frogmore Cottage. Po wyprowadzce Sussexów do Stanów Zjednoczonych, urządziła się tam księżniczka Eugenia z mężem Jackiem Brooksbankiem i synkiem Augustem (być może przenieśli się na czas izolacji Harry’ego).

Internet OSZALAŁ na punkcie nowego zdjęcia synka księżniczki Eugenii

Jak podaje Page Six, to właśnie z kuzynką porozmawia w pierwszej kolejności. Zawsze mieli bardzo dobry kontakt. Pierwszy raz zobaczy jej synka. Dopiero później spotka się z ojcem, bratem, królową i resztą rodziny.

Meghan i Harry odnowili Frogmore Cottage, co wywołało burzę, bo kosztowało 12 milionów z pieniędzy podatników. Nie pozostali tam zbyt długo.

Meghan Markle i książę Harry w Santa Barbara

Meghan Markle i książę Harry w Santa Barbara fot. Backgrid USA / Forum

Książę Harry bawi się z psem

Książę Harry bawi się z psem fot. The Mega Agency / Forum