Książę William i książę Harry ostatnio mieli trudny czas. Bracia oddalili się od siebie, również miało na to wpływ małżeństwo Harry’ego z Meghan Markle. Dziś, chociaż już nie mieszkają w jednym kraju, pracują nad tym, aby ich relacje się poprawiły. Co ich do tego skłoniło?

A więc WOJNA? Zobaczcie jak Kate i William ZIGNOROWALI Meghan i Harry’ego (ZDJĘCIA+VIDEO)

Książę William i książę Harry znów ze sobą rozmawiają

Książę William i książę Harry mieli przestać się dogadywać, gdy młodszy brat związał się z Meghan Markle. William odradzał mu szybką decyzję o ślubie. Mimo że zaakceptował jego wybór, potem zaczęło się między nimi psuć.

Jesteśmy braćmi, zawsze będziemy braćmi. W tej chwili z pewnością kroczymy różnymi ścieżkami, ale zawsze będę przy nim i, jak wiem, on zawsze będzie przy mnie. Bracia miewają dobre i złe dni – tak skomentował książę Harry plotki o ich konflikcie w dokumencie ITV.

ZOBACZ: William i Harry POKŁÓCILI się. Poszło o Meghan

Obecnie Meghan i Harry mieszkają w Los Angeles, ale mimo to bracia z powrotem zbliżyli się do siebie. Stało się to wtedy, gdy ich ojciec, książę Karol, zachorował na koronawirusa.

Nie sądzę, że wszystko wróciło do normy, ale jest lepiej. To, że z ich ojciec zachorował, pomogło zbliżyć ich do siebie, jest teraz między nimi bardziej regularna komunikacja – powiedziała bliska osoba rodziny królewskiej dla „Sunday Times”.

Wiemy, jak wygląda willa Meghan i Harry’ego. Zdecydowali się na pomarańczowe ściany (ZDJĘCIA)

Myślicie, że ich relacje wrócą do normy?

 

Książę William i książę Harry

Książę William i książę Harry fot. PA Images / Forum

Książę William i książę Harry z księżną Dianą, gdy byli dziećmi

Książę William i książę Harry z księżną Dianą, gdy byli dziećmi fot. Rue des Archives / Forum

Książę William i książę Harry

Książę William i książę Harry fot. Capital pictures / Forum

Meghan i Harry oraz William i Kate w 2018 roku

Meghan i Harry oraz William i Kate w 2018 roku