Wczoraj pisaliśmy o napięciu między Meghan Markle a Kate Middleton. Zachowanie księżnej Sussexu miało doprowadzić żonę Williama do łez.

Media na całym świecie rozpisują się o kryzysie w rodzinie królewskiej. Dwaj bracia – William i Harry – nie potrafią żyć pod jednym dachem, a początek ich konfliktu wiąże się z czasem, gdy Meghan Markle zaczęła pojawiać się u boku Harry’ego.

Księżna Kate płakała przez Meghan? Wiemy, co się stało!

Mężczyźni mieli pokłócić się podczas Bożego Narodzenia. Harry zarzucił Williamowi, że ten lekceważył Meghan i nie starał się, aby aktorka czuła się dobrze w otoczeniu rodziny królewskiej. Dopiero po interwencji księcia Karola William oficjalnie zaproponował swojemu bratu i jego wybrance, by razem spędzili święta z jego rodziną.

Podobno konflikt zrodził się jedynie między braćmi, natomiast ich żony starają się łagodzić sytuację. Przynajmniej tak twierdzi Katie Nicholl, znana reporterka zajmująca się tematyką rodziny królewskiej. Harry nie chce dłużej żyć w cieniu brata i uważa, że przeprowadzka rozwiąże ten problem. Przynajmniej częściowo.

ZASKAKUJĄCE słowa Sarah Ferguson o ślubie Meghan i Harry’ego

Atmosfera konfliktu to nie jedyny powód, przez który Meghan i Harry opuszczają pałac. Specjaliści doradzający rodzinie królewskiej chcą, aby przyszły rok należał do Kate Middleton. Księżna Cambridge zaangażowała się w dobroczynną inicjatywę „Children of Broken Britain”, dlatego to o niej, a nie o Meghan będą rozpisywały się media.

William i Harry POKŁÓCILI się. Poszło o Meghan

William i Harry POKŁÓCILI się. Poszło o Meghan

William i Harry POKŁÓCILI się. Poszło o Meghan