Kate Middleton (40 l.) i książę William (40 l.) nie wyjdą z domu przez kilka następnych dni. Tak przynajmniej określa to brytyjska prasa. W rzeczywistości para wzięła krótki urlop związany ze sprawami rodzinnymi. Według doniesień ma go zamiar spędzić w spokoju w domu z ogrodem w Windsorze.

Tak imprezują książę William i Kate [wideo]

Książęca para robi sobie przerwę od publicznych zobowiązań w tym tygodniu, ponieważ ich troje dzieci ma przerwę w szkolę. 9-letni książę George, 7-letnia księżniczka Charlotte i 4-letni książę Louis są obecnie zwolnieni z zajęć w Lambrook, gdzie w zeszły piątek rozpoczął się jesienny semestr. Oczywiście po krótkiej przerwie rodzeństwo i ich szkolni koledzy powrócą do klas.

To nie pierwszy raz, gdy para organizuje sobie czas pracy przez wzgląd na dzieci. Książę William i księżna Kate wcześniej bardzo odchudzili swoje harmonogramy podczas wakacji szkolnych.

Rodzinne sprawy państwa Windsor

Książę William i księżna Kate w świetnym stylu zaadaptowali się do nowej rutyny, jako książę i księżna Walii. A to wiążę się z jeszcze większym nakładem pracy i czasu dla królestwa. Mimo wszystko starają się zapewnić stabilności swoim dzieciom w ich nowym domu w Windsorze. W Adelaide Cottage rodzina może korzystać z ogromnego parku, w którym ich dzieci mogą się bezpiecznie bawić.

Książę William pochwalił się urocznym zdjęciem na „Dzień Ojca”

19. września książę Jerzy i księżniczka Charlotte byli obecni państwowym pogrzebie królowej i nabożeństwie. Ich młodszy brat, książę Louis, został prawdopodobnie uznany za zbyt młodego, aby wziąć udział w uroczystościach żałobnych.