Zagraniczne media informują, że w brytyjskiej rodzinie królewskiej nastał niepokój. Książę William martwi się o swoją żonę, a swoimi przemyśleniami podzielił się z królową Elżbietą II. Ta uznała, że faktycznie księżna Kate nie wygląda ostatnio najlepiej i trzeba jej pomóc.

Książę George skończył 7 lat. Jest jego nowe zdjęcie. „Wygląda jak ojciec”

Księżna Kate znacznie schudła?

Już od jakiegoś czasu spekuluje się, że odkąd Meghan i Harry odłączyli się od rodziny królewskiej, Kate ma znacznie więcej obowiązków. Jest na tyle ambitna i sumienna, że nie zamierza się skarżyć i prosić o pomoc i stara się wypełniać wszystkie zobowiązania. Do tego jest też mamą trójki dzieci i musi połączyć życie zawodowe i prywatne. Kate ponoć wcale nie ma czasu dla siebie, a to odbija się na jej zdrowiu.

Ponoć ma taki natłok zajęć, że nie ma nawet czasu na spokojnie zjedzenie posiłku i ponoć znacznie schudła w ostatnim czasie. William jest zmartwiony i porozmawiał z królową, aby nieco odciążyć Kate. Kiedy monarchini zobaczyła, jak rzekomo zeszczuplała żona jego wnuczka, od razu uznała, że trzeba jej pomóc.

Księżna Kate odwiedziła szpital, a internauci: Przestań ubierać się jak BABCIA! (ZDJĘCIA)

Jest bardziej zestresowana niż kiedykolwiek. Nie ma ani minuty dla siebie i trudno jej sobie z tym poradzić. Teraz jej waga gwałtownie spadła, a jej bliscy, w tym William, są zaniepokojeni – powiedział dla „Life&Style” informator.

I choć na zdjęciach z publicznych wyjść zawsze jest uśmiechnięta, to ponoć po powrocie do domu jest bardzo nerwowa. Dlatego William zaplanował dla niej i dla siebie romantyczny wyjazd, który pozwoli im odpocząć. Wierzycie w te doniesienia? Zauważyliście w ostatnim czasie, żeby księżna Kate wyglądała na zmęczoną i znacznie szczuplejszą?

ZOBACZ TEŻ:

Kate Middleton w modnej stylizacji sadzi kwiaty. Jej buty i sukienka to „must have” lata

Księżna Kate i książę William oskarżani o narażenie zdrowia księżniczki Charlotte

Księżna Kate w niebieskiej sukience

Księżna Kate/fot. FORUM

Księżna Kate w sukience w kwiatki

Księżna Kate/fot. FORUM

Księżna Kate w niebieskiej sukience

Księżna Kate/fot. FORUM

Księżna Kate ubrana na sportowo

Księżna Kate/fot. FORUM

księżna Kate i książę William

Księżna Kate, książę William/fot. FORUM