Książę William i księżna Kate ostatnio odwiedzili Południową Walię. Tam spotkali się z fanami, którzy czekali na nich przy molo w Mumbles. To, co w tamtym miejscu powiedział książę Cambridge chwyta za serce – jest wspaniałym mężem!

Serena Williams o odejściu swojej przyjaciółki Meghan Markle z rodziny królewskiej

Książę William pięknie o księżnej Kate i swojej córce Charlotte

Kate podczas wizyty zwróciła uwagę swoją stylizacją. Miała na sobie sukienkę z Zary, granatowy płaszcz i chustkę w serca, idealną na zbliżające się Walentynki.

Książę William NIE CHCE mieć więcej dzieci

Jednak zostawmy na chwilę wygląd księżnej – William zaimponował nam swoją piękną wypowiedzią na temat żony. Jedna z osób zgromadzonych w tłumie krzyknęła, że to księżniczka Charlotte jest jej ulubionym członkiem rodziny królewskiej, na co książę odpowiedział:

Tak, jest urocza – tak jak moja żona!

Przypominamy, że Kate i William poznali się na studiach. Ich związek na początku był burzliwy. Rozchodzili się i wracali do siebie. Ostatecznie jednak zaręczyli się w 2010 roku. Rok później wzięli ślub.

Nowe zdjęcie George’a, Charlotte i Louisa PODBIJA internet

Dobrze słyszeć, że książę tak docenia swoją żonę.

View this post on Instagram

The Duke and Duchess visit Bulldogs Boxing Community in Port Talbot 🥊 Bulldogs uses the power of boxing to involve, educate and inspire the community, including young people who may have been affected by adverse childhood experiences and mental health issues. The Duke and Duchess’s visit to the Bulldogs coincides with Children’s Mental Health Week, set up by @_place2be of which The Duchess is Patron. Earlier in the day, The Duke and Duchess stopped at Joe’s Ice Cream Parlour to speak to local parents and carers about life in the Mumbles, and to talk about The Duchess’s #5BigQuestions survey. The survey aims to spark a UK-wide conversation on raising the next generation of children under 5.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William fot. Forum/Zuma Press

Księżna Kate fot. Forum/Mega Agency

Książę George i księżniczka Charlotte fot. Forum/Zuma Press