Księżna Charlene z Monako i była sportsmenka (45 l.), pojawiła się w ostatnią niedzielę na Grand Prix Monako Formuły 1, debiutując nową fryzurę. Krótko przystrzyżone włosy, które nosi już od jakiegoś czasu, teraz zyskały nowy kolor. Blondynka postawiła na kasztanowy odcień.

Księżna Charlene przerywa milczenie

Księżna Charlene i jej nowe włosy zadebiutowały na Circuit de Monaco, gdzie wraz z księciem Albertem pojawiła się na evencie. Księżna Charlene miała na sobie plisowaną kreację marki Akris.

Podczas Grand Prix Monako Formuły 1 księżna wręczyła swoje trofeum Fernando Alonsowi z teamu Astona Martina, który zajął drugie miejsce, podczas gdy jej małżonek, książę Albert wręczył trofeum Maxowi Verstappenowi za pierwsze miejsce.

Księżna Charlene z nową fryzurą

Na Grand Prix Monako Formuły 1 pojawili się również: wnuczka Grace Kelly, Charlotte Casiraghi, wnuk Grace Kelly, Louis Ducruet, oraz ich rodziny. A także członkowie monakijskiej rodziny królewskiej Pierre Casiraghi i Andrea Casiraghi ze swoimi bliskimi.

Charlene pierwszy raz po powrocie z ośrodka psychiatrycznego

Grand Prix Monako Formuły 1, uważane za klejnot w koronie tych słynnych wyścigów. Nic dziwnego, że w lożach VIP-owskich zasiadały takie nazwiska jak: Catherine Zeta-Jones, Micheal Douglas, Orlando Bloom, Tom Holland, James Marsden, modelka Sara Sampaio czy Tommy Hilfiger.