Po 2-letniej przerwie powrócił Turniej rugby Saint Devote, który odbywa się pod patronatem księżniczki Charlene i jej fundacji. Są to coroczne zawody lekkoatletyczne dla młodzieży, w których bierze udział ok. 100 dzieci w wieku poniżej 12 lat. Podobno jest to wydarzenie „blisko serca księżnej”.

Księżna Charlene w ośrodku psychiatrycznym

Księżna Charlene po raz pierwszy publicznie z rodziną w Monako

Jest to drugi publiczny i pierwszy „w takim składzie” występ 44-letniej byłej olimpijki po jej rocznej nieobecności z powodu choroby. Tegoroczna edycja turnieju Saint Devote była szczególnie uważnie obserwowana, jednak Charlene wyglądała na szczęśliwą i wypoczętą.

Zdjęcia z imprezy opublikowano na jej profilu instagramowym. Pod postem czytamy: „Wielki dzień w St Devote Rugby. Niech was Bóg błogosławi”.

Księżna Charlene w pełni zdrowa

Zaledwie 6 dni po udziale (oczywiście na trybunach) w wyścigu Monaco E-Prix, księżna wyglądała całkowicie w swoim żywiole wraz z mężem, księciem Albertem i dziećmi, księciem Jacquesem i księżniczką Gabriellą.

Księżna Charlene ma przed sobą smutne święta

Ubrana w granatową sukienkę koktajlową w stylu lat 50. z rozpiętym kołnierzykiem (nazywaną przez jednego obserwatora „tak pięknie w stylu Grace Kelly”) wyglądała na zrelaksowaną. Oby księżna Charlene kryzys miała już daleko za sobą. Życzymy zdrowia!

Ksieznej Charlene w Polsce Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Fot. Forum

Fot. Forum