Od kilku miesiecy w mediach nie brakuje informacji o rzekomej ciąży księżnej Kate. Ponoć ona i William spodziewają się narodzin 4. dziecka, co miała zdradzić ich córka Charlotte. Pojawiły się nowe domysły, co rzekomo ma zdradzać, że Kate jest w ciąży.

Księżna Kate i książę William pokazali, jak MIESZKAJĄ. Uwagę zwraca to, co znajduje się na ścianie

Księżna Kate w ciąży? Fani patrzą na jej włosy

Odkąd gruchnęła wieść, że w brytyjskiej rodzinie królewskiej pojawi się kolejne dziecko, księżna Kate jest stale obserwowana. Media analizują, jak się zachowuje, gdzie się pojawia, w co się ubiera. Internauci tym razem zwrócili uwagę na fryzurę księżnej.

Kate i William przeprowadzili rozmowę online z osobami, które walczą z pandemią na pierwszym froncie. Kamera była skierowana tak, by nie było widać brzucha księżnej, ale ponoć jej błogosławiony stan miała zdradzić fryzura. Kate zwykle stawia na rozpuszczone włosy, a tym razem miała je upięte. Niektórzy twierdzą, że w obecnym stanie jest jej znacznie wygodniej w takim upięciu.

Co ciekawe, kiedy księżna Kate była w ciąży z Louisem, również zmieniła fryzurę. Wówczas znacznie obcięła włosy, a dopiero po porodzie wróciła do poprzedniej długości. Myślicie, że fryzura księżnej faktycznie ma jakieś znaczenie?

Wnętrza domu w Norfolk

Księżna Kate w ciąży? Fani patrzą na jej włosy/fot. screen YouTube

ZOBACZ TEŻ:

Księżna Kate wyciągnęła rękę do Meghan Markle – ta ją ODRZUCIŁA

Księżna Kate bardzo ŻAŁOWAŁA, że założyła ten strój w zeszłoroczne święta

Księżna Kate w spodniach z sieciówki.

Księżna Kate, fot. Backgrid UK/FORUM

Księżna Kate w granatowej sukience

Księżna Kate/fot. FORUM