Księżna Kate wydaje się być zawsze ubrana idealnie i stosowanie do okazji. Każdy szczegół jej stylizacji jest starannie dopasowany. Teraz wyszło na jaw, że nawet ona miewa chwile, gdy żałuje wyboru swojego stroju.

SZOK! Projektowała suknie ślubne Kate Middleton i Meghan Markle. Dziś nie ma za co żyć

Księżna Kate żałowała, że założyła płaszcz od Catherine Walker na święta

W tym roku niestety nie mogliśmy podziwiać rodziny królewskiej podczas mszy w Sandringham. W ostatnie święta, księżna Kate i książę William zdecydowali się pierwszy raz zabrać na uroczystość starsze dzieci – George’a i Charlotte.

Tak będzie wyglądała świąteczna kartka księżnej Kate i Williama z dziećmi. Zdjęcie wypłynęło do sieci

Mała księżniczka miała na sobie płaszczyk w kolorze butelkowej zieleni, a jej brat elegancki garnitur. Księżna Cambridge również wyglądała obłędnie w szarym płaszczu od Catherine Walker z futerkowym kołnierzem.

Księżna Kate z księżniczką Charlotte w Sandringham

Księżna Kate z księżniczką Charlotte w Sandringham fot. Reuters / Forum

Jak się jednak okazuje, Kate okropnie się w nim umęczyła. Był bardzo ciężki i po prostu było jej w nim za gorąco. Przyznała to w rozmowie z 19-letnią fanką rodziny królewskiej, Rachel Anvil.

Kate rozmawiała z moją córką o ubraniach i tym, jak było jej wtedy gorąco. Powiedziała: „Naprawdę nie powinnam była tego zakładać” – zdradziła „Metro”, matka Rachel.

Kate i William ze WSZYSTKIMI DZIEĆMI. Złamali wiekową tradycję (ZDJĘCIA)

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli znów podziwiać rodzinę królewską w Sandringham i tym razem Kate wybierze wygodniejszy strój.

Księżna Kate w płaszczu od Catherine Walker

Księżna Kate w płaszczu od Catherine Walker fot. Zuma Press / Forum

Księżna Kate z rodziną w Sandringham

Księżna Kate z rodziną w Sandringham fot. Forum