Księżna Kate i książę William zostali sfotografowani, gdy szli na mszę do kościoła w Sandringham. Uwagę zwróciła nie tylko modna stylizacja księżnej Cambridge, ale także obecność rzekomej kochanki jej męża – Rose Hanbury.

Kochanka księcia Williama przyszła na bankiet, na którym była księżna Kate (ZDJĘCIA)

Księżna Kate i kochanka księcia Williama na jednej mszy

Wiosną zeszłego roku wybuchła afera związana z księciem Williamem. Pojawiły się plotki, że miał romans z bliską przyjaciółką Kate, Rose Hanbury. Z tego względu ona chciała usunąć ją z towarzystwa.

Nie jest tajemnicą, że Kate i Rose okropnie się pokłóciły. Kiedyś były naprawdę blisko, ale teraz jest wręcz przeciwnie – donosiła osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Okazuje się jednak, że do tego nie doszło, bo Kate, William i Rose byli na jednej mszy. Księżna była w doskonałym humorze. Wyglądała świetnie – miała na sobie płaszcz, granatowy kapelusz i modne, brązowe kozaki na obcasie.

Panie musiały się pogodzić lub romans Williama i kłótnia przyjaciółek były jedynie plotkami. A może Rose nie dała się tak łatwo usunąć z elit.

Sensacja! Książę William zdradził księżną Kate z jej PRZYJACIÓŁKĄ?

Kim jest Rose Hanbury?

Rose Hanbury nie ma królewskiego pochodzenia, ale jest dobrze znana na brytyjskim dworze. Jej babcia Lady Elizabeth Lambert była druhną na ślubie królowej Elżbiety księcia Filipa w 1947 roku. Majątek Rose i starszego od niej męża Davida Rocksavage jest szacowany na 112 milionów funtów.

Księżna Kate i książę William w kościele fot. Forum/PA Images

Księżna Kate fot. Forum/Mega Agency

Księżna Kate fot. Forum/Mega Agency

Rose Hanbury na tej samej mszy co Kate i William fot. Forum/Mega Agency

Rose Hanbury na tej samej mszy co Kate i William fot. Forum/Mega Agency