Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy i celebrytki mają swoje wyuczone pozy i uśmiechy, gdy pozują na wydarzeniach publicznych i ściankach. Chcą wypaść jak najlepiej. Nie inaczej jest z Meghan Markle, która przed tym, jak została członkiem rodziny królewskiej, pracowała jako aktorka. Teraz ekspertka od mowy ciała przeanalizowała jedną z jej póz.

Księżna Meghan prawdopodobnie już NIE będzie w ciąży

Poza Meghan Markle

Księżna Meghan wie, jak się pokazać z dobrej strony. Często, gdy stoi i z kimś rozmawia podczas publicznych wyjść, opiera łokcie o żebra zginając ręce i splątuje palce. Co to oznacza?

Co się dzieje, kiedy stoisz przed długi czas? Masz ruch, który sprawia, że ​​czujesz się komfortowo i staje się nawykiem. Staje się częścią ciebie i już o tym nie myślisz – szczególnie dla kogoś, kto jest w centrum uwagi. Dla Meghan ten ruch służy kilku celom. Jest prawie jak niewidzialna tarcza – jak bariera, aby się chronić. Jej dłonie są splecione, aby zapewnić sobie większy komfort i pewność siebie, gdy jest w centrum uwagi – tłumaczy Blanca Cobb, ekspertka od mowy ciała.

Według niej jest to wyuczony ruch, nad którym Meghan pracowała z ekspertem, aby zawsze się dobrze prezentować.

Zainspirujecie się?

ZOBACZ TAKŻE:

Ochy i achy po tym, jak księżna Meghan RĘCZNIE napisała notkę

Meghan Markle obchodzi dzisiaj urodziny! Książę Harry zrobił księżnej niespodziankę (ZDJĘCIE)

Meghan Markle sprzeciwi się Królowej co do jej ULUBIONEJ tradycji

Meghan Markle fot. Forum/REUTERS

Meghan Markle fot. Forum/REUTERS

Meghan Markle fot. Forum/REUTERS