Meghan Markle (39 l.) wciąż przekracza kolejne granice, co nie jest dobrze odbierane przez monarchię. Tym razem spekuluje się, że Księżna nie ma zamiaru brać udziału w długoletniej tradycji uwielbianej przez królową – polowaniu na ptaki.

12 sierpnia jest dniem, podczas którego zgodnie z wielowiekową tradycją rozpoczyna się sezon polowań na cietrzewie. W tym roku strzelanie do nich może zostać przełożone z posiadłości Balmoral z powodu malejącej liczby ptaków. Wiadomość ta może zadowolić Meghan Markle, o której mówi się, że nie jest fanką sportów związanych z zabijaniem.

Meghan Markle wymyśliła dla Archiego restrykcyjną DIETĘ. Ciekawe, co on na to;

Meghan Markle przeciwniczką zabijania ptaków – co na to Królowa?

Ten sport jest popularną tradycją w posiadłości Królowej, podczas letnich wakacji zawsze budzi dużo emocji. W ubiegłym roku na hodowlę wpłynęły duże opady śniegu, a następnie suchy i wilgotny początek tego lata. Czynniki atmosferyczne przyczyniły się do tego, iż polowanie może nie odbyć się wcale. Polowanie na cietrzew jest popularną tradycją, uwielbianą przez Królową. Odbywa się zazwyczaj w posiadłości Balmoral o powierzchni 20.000 hektarów. A rezydencja Balmoral jest ulubionym miejscem Królowej do spędzania czasu w lato, i co roku jeździ tam odpoczywać z rodziną.

Księżna Meghan może zacząć triumfować z tego powodu!

Udało się dotrzeć do źródła, które zdradziło więcej szczegółów dotyczących polowania na ptaki.

W tym sezonie prawdopodobnie nie będzie strzelania do cietrzewia w Balmoral. To jest bardzo rozczarowujące. Nadal prześladuje się jelenie – mówi The Sun Informator, osoba z bliskiego otoczenia księżnej.

Księżna Sussex, która przestrzega diety wegańskiej , nie jest fanem polowań – pomimo tego, że jej męża księcia Harry’ego uczy się od najmłodszych lat.

Myślicie, że Meghan odważy się sprzeciwić Królowej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Życzenia dla księcia Georgea od Meghan Markle wywołały burzę. Fani są wściekli: to BRAK SZACUNKU

Meghan Markle szkoli nową nianię synka Archiego

Mowa ciała Meghan Markle i Kate Middleton na Wimbledonie powiedziała wszystko o tej relacji!

Sonda

poll-violet

Wolisz uśmiech księżnej Meghan czy księżnej Kate?

1
Księżna Kate i książę William

Księżnej Kate - jest piękny i naturalny!

2
Trooping The Colour

Księżna Meghan ładniej się uśmiecha

3

Obie mają śliczne uśmiechy <3

Meghan, Duchess of Sussex. Fot.FORUM/BACKGRID

Meghan Markle, Duchess of Sussex. Fot.Forum, Mega Agency