Księżniczka Beatrice (31 l.)nie tak dawno się zaręczyła. Przez lata była opisywana w mediach, jako brzydkie kaczątko rodziny królewskiej. Czas działa na jej korzyść, gdyż kaczątko przeobraziło się w pięknego łabędzia. Beatrice zorganizowała przyjęcie zaręczynowe w Chiltern Firehouse w Londynie. Cała impreza była utrzymana w wielkiej tajemnicy.

Pierścionek zaręczynowy księżniczki Beatrice jest dwa razy droższy niż ten, który dostała Meghan od Harry’ego

Przyjęcie zaręczynowe księżniczki Beatrice

Księżniczka Beatrice podobno nie może doczekać się, aż wyjdzie za mąż. W oficjalnym oświadczeniu powiedziała, że nie może doczekać się tej wspólnej drogi przez życie z Edoardo Mapelli Mozzi. Przyszły mąż Beatrice jest 34-letnim przedsiębiorcą, przyjaciele nazywają go „Edo”. Urodził się w listopadzie 1983 roku w Londynie. Jest prezesem Banda Property, firmy deweloperskiej. Królewski ślub ma się odbyć w 2020 roku.

Na ekskluzywnym przyjęciu zaręczynowym pojawiło się mnóstwo gwiazd, za to było mało członków rodziny królewskiej. Obecna była między innymi Pippa Middleton, Robert de Niro i Ellie Golding. Od razu rzuciło się w oczy, że na zaręczynowym party nie pojawił się ojciec księżniczki Beatrice. Nie było również księżnej i księcia Cambridge czy Meghan i Harry’ego. Przyszła panna młoda całkowicie unikała kamer.

Pierścionek zaręczynowy księżniczki Beatrice zaprojektował jej mąż, przy współpracy z Shaunę Leane – która jest ulubioną jubilerką Meghan Markle. Okazały pierścionek Beatrice zdobi piękny brylant. Po bokach znalazły się mniejsze kamienie – całość prezentuje się naprawdę pięknie.

Cenę pierścionka, który został zrobiony z platyny, oszacowano na 250.000 – 300.000 funtów.

Księżniczka Beatrice

Fot.Instagram/princesseugenie

Księżniczka Beatrice Edoardo Mapelli Mozzi

Księżniczka Beatrice

Fot.Forum/Backgrid UK

Śluby w rodzinie królewskiej zawsze budzą dużo ekscytacji.

Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał ich ślub?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Księżniczka Beatrice z Yorku się zaręczyła. Wiemy kim jest jej wybranek i kiedy odbędzie się ślub!

Wszystko o księżniczce Beatrice; brzydkim kaczątku rodziny królewskiej

Kim jest przyszły mąż księżniczki Beatrice? Wszystko co musisz wiedzieć o Edoardo Mapelli Mozzi