Meghan Markle trzeciego dnia trasy po Południowej Afryce złożyła wizytę w Woodstock Exchange w Kapsztadzie – spotkała się z przedsiębiorcami z branży technicznej i odwiedziła organizację charytatywną Mothers2Mothers, która wspiera matki z dziećmi.

Meghan Markle w Afryce

WOW! Meghan Markle wróciła do figury sprzed ciąży. Wyszła w zeszłorocznej sukience

Od początku trasy królewskiej księżna Sussex ma na sobie dosyć tanie rzeczy jak na rodzinę królewską. Włożyła dżinsową kurtkę Madewell za 118 funtów, sukienkę od Malawi Mayamiko za 86 funtów, a dzisiaj wybrała elegancki, czarny kombinezon – za jedyne 120 funtów.

Dzięki głębokiemu dekoltowi w kształcie litery V i długości nogawek wyglądała bardzo szczupło i co najważniejsze, czuła się bardzo swobodnie. Nie przeszkadzało Meghan, żeby usiąść z matkami i dziećmi na dywanie.

Do kombinezonu założyła czarne czółenka w szpic od Manolo Blahnika i kolczyki Gas Bijoux.

Patrick J. Adams opublikował mnóstwo STARYCH zdjęć Meghan Markle – niektóre są bardzo ODWAŻNE

Panie, które dają radę! Po południu w dzielnicy Woodstock w Kapsztadzie księżna Sussex dołączyła do inspirujących kobiet-przedsiębiorców, które podzieliły się swoją pasją i pomysłami w technologiach i wywarły pozytywny wpływ na społeczeństwo. Każda z kobiet podzieliła się niesamowitą historią o tym, jak rozpoczęły działalność, podróż, którą odbyły – sukcesy i zmagania – ale także o swoich ambicjach na przyszłość. Podejmując małe działania, możemy zrobić dużą różnicę. Dziękujemy inspirującym kobietom, które Księżna spotkała dzisiaj, które codziennie dają przykład, dzięki poświęceniu i determinacji – czytamy na Instagramie pary książęcej Sussex.

Forum, Backgrid USA, BACKGRID

Forum, Backgrid USA, BACKGRID

Forum, Backgrid USA, BACKGRID

Forum, Backgrid UK, Front Row Image / BACKGRID

 Forum, Backgrid UK, Front Row Image / BACKGRID

Forum, Backgrid UK, Front Row Image / BACKGRID

Meghan Markle zamierza oddać rzeczy należące do Archie’go afrykańskim dzieciom podczas oficjalnej podróży rodziny królewskiej