Księżniczka Beatrice (31 l.) wnuczka królowej Elżbiety II, jest dziewiąta w kolejce do brytyjskiego tronu. Przez lata córka Sarah Ferguson i księcia Yorku Andrzeja, była nazywana najbrzydszą księżniczką z całej rodziny królewskiej. Jednak Beatrice, z rodu Windsorów znalazła swojego „księcia”. Zakochana para postanowiła jak najszybciej się zaręczyć. Szczęśliwą wiadomością podzieliła się jej młodsza siostra, księżniczka Eugenia.

Księżniczka Beatrice; prawie łabędź (FOTO)

Księżniczka Beatrice zaręczona

Po zaledwie roku związku, księżniczka wraz z narzeczonym już planują wspólną przyszłość. Ślub ma się odbyć w 2020 r. – informuje brytyjski portal Mirror. Niestety, nie podano więcej informacji na temat dokładniejszej daty królewskich zaślubin. Z pewnością zamążpójście księżniczki Beatrice będzie ogromnym wydarzeniem.

Oficjalne zdjęcia z zaręczyn księżniczki Beatrice pojawiły się na Instagramie księżniczki Eugenii, czyli młodszej siostry Beatrice. Ta wzięła ślub w ubiegłym roku, 12 października.

Tak się cieszę! Moja najdroższa starsza siostra i drogi Edo. Minęło dużo czasu, a wy jesteście sobie przeznaczeni – pisze siostra księżniczki Beatrice, Eugenia, informując tym samym, że to ona zrobiła zakochanej parze zaręczynowe zdjęcia.

Kim jest przyszły mąż księżniczki Beatrice?

Księżniczka z przyszłym mężem zaczęła spotykać się we wrześniu zeszłego roku. Narzeczony Księżniczki Beatrice to Edoardo Mapelli Mozzi (34 l.). Mężczyzna jest brytyjskim deweloperem nieruchomości jak i założycielem londyńskiej firmy doradczej Banda Property. Eduardo jest milionerem i przedsiębiorcą. Słynie z ogromnej pasji do gry w krykieta. Milioner do tego stopnia zafascynowany jest tą grą, że postanowił założyć organizację charytatywną Cricket Builds Hope, która wykorzystuje grę w krykieta do wprowadzania pozytywnych zmian w Rwandzie. Mimo niewielkiej różnicy wieku, Edoardo jest rozwodnikiem i ma 2 letniego syna z poprzedniego związku. Zakochanej księżniczce nie przeszkadzają jednak tak błahe sprawy, jak przeszłość jej narzeczonego. Para zaliczyła swój debiut podczas Portrait Gala, wydarzenia, które każdego roku odbywa się w National Portrait Gallery w Londynie. Już wtedy towarzysz księżniczki wzbudzał spore zainteresowanie mediów.

Mówi się, że księżniczka Beatrice jak najdłużej chciała zachować swój związek z dala od mediów, by móc się upewnić, że milioner to ten jedyny.

Myślicie, że ten związek będzie wzbudzał duże kontrowersje?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zakochana księżniczka Beatrice

Księżna Meghan i książę Harry pokazali Archiego. Ale URÓSŁ!

Królowa Elżbieta ustawia do pionu gwiazdę, która kompletnie NIE UMIAŁA zachować się przy stole!

Księżniczka Beatrice

Księżniczka Beatrice się zaręczyła. Na Instagramie jej młodszej siostry pojawiły się oficjalne zdjęcia z tego dnia. Pierścionek księżniczki robi wrażenie.

Księżniczka Beatrice

Księżniczka Beatrice pozuje z przyszłym mężem, milionerem.

Księżniczka Beatrcie

Księżniczka Beatrice z narzeczonym Edoardo Mapelli Mozzim