Magazyn Rewia zastanawia się: „Czy to możliwe, że aż tak duży wpływ na Michał Wiśniewskiego ma jego żona Anna i… groźna sekta?\”

Ponoć w ciągu ostatnich miesięcy Michał Wiśniewski zmienił się nie do poznania. Wszystko to po ślubie z Anną Świątczak. Piosenkarz wyzbył się samodzielności w podejmowaniu decyzji, a wszystko to rzekomo za sprawą żony.

– Anka ma coraz większy wpływ na Michała. Nie wiem czy za sprawą sekty, ale zastanawia mnie, dlaczego wszystkie kłótnie kończą się po jej myśli\” – twierdzi znajomy pary w rozmowie z Rewią.

Świątczak od lat należy dp Warszawskiego Kościoła Chrystusowego,przez teologów i religioznawców postrzeganego jako niebezpieczną sektę. W Stanach Zjednoczonych zakazano działalności tego ruchu na uczelniach. Udowodniono, że wyznawcy tego odłamu wiary manipulują ludźmi.

Żona \”Wiśni\” już postawiła na swoim – zgodnie z zasadami Kościoła Chrystusowego mała Etiennette nie została ochrzczona jako dziecko. Rodzice postanowili, że sakrament przyjmie jako osoba dorosła. Wyznawcy Kościoła Chrystusowego fanatycznie wierzą w nadzwyczajną moc chrztu. Uważają, że sakrament może przyjąć jedynie dorosły.

To nie wszystko. Na stronach Interia.pl czytamy:

Członkowie sekty mają działać też charytatywnie (datki Michała na rzecz domów dziecka) i ujawniać publicznie co robią, czują i myślą (internetowy blog Wiśniewskich).

Czyżby oznaczało to, że lider Ich Troje znalazł się w szponach sekty?

Wszystko możliwe. Nie zapominajcie, że Wiśniewski potrafi zaskakiwać jak mało kto. I z wszystkiego potrafi zrobić biznes.

chcę pójść do więzienia !!! – pisze na swoim blogu.

jestem /na tyle/ niewinny, że mogę pójść do więzienia. z marketingowego punktu widzenia – tylko siedzieć ! cokolwiek nie wymyślicie … trza pójść do pierdla … jak się okazało to najlepszy chwyt marketingowy – jeżeli jestem winny – to dawaj !

TYLKO proszę przynajmniej na miesiąc – napiszę teksty na kolejną płytę.

to, że dzieci nie będą miały rodziców – z pewnością Państwa nie interesuje …

Posłuchają go? Będziemy mieli polską aferę więzienno-gwiazdorską.