Minął kolejny miesiąc pisania przez Was ciekawych newsów. Często zdarzało się tak, że wyprzedzaliście samych redaktorów i pojawiły się też jakieś skargi i zażalenia. Sam miałem wrażenie, że to na siłę pisany news.
W każdym bądź razie mogę Was zapewnić, że redakcja w żaden sposób z Wami nie rywalizuje i nigdy celowo nie pomija linkowania do Waszych newsów. Czasami po prostu coś się przeoczy i tyle.

Ok, skupmy się teraz na czymś miłym 🙂 Wprowadziliśmy ostatnio możliwość moderacji newsów – macie podgląd pod ostatnie komentarze i jeżeli coś Wam nie odpowiada, możecie to skasować. Niebawem kolejne udogodnienia.

Jak pewnie zauważyliście na stronie głównej zaczynają się pojawiać wybrane plotki userów. Trafiają tam obecnie newsy: Martyny, Pussy, Goldfisha, Dancing_Queen oraz Pacmana. Z pewnością pojawiać się tam będą newsy innych osób. Na co zwracamy uwagę? Przede wszystkim na poprawną polszczyznę i ciekawą tematykę.

Czas na nagrody.

Pierwsze 3 osoby otrzymują dowolną figurkę kolekcjonerską ze sklepu www.aliensgroup.pl o wartości do 80 złotych. Możecie sobie wybrać swojego ulubionego bohatera filmowego, komiksowego czy nawet gwiazdę rocka 🙂 Niczego nie narzucamy. Możecie wybrać sobie co chcecie z ponad 2000 figurek.

Kolejne 3 osoby otrzymują dowolną koszulkę (o wartości do 35 złotych) ze sklepu internetowego www.a-x.pl, który dostarcza naprawdę odjechane i oryginalne wzornictwo. Na pewno coś dla siebie wybierzecie.

Lista zwycięzców:

1) Martyna
2) Pussy
3) Pacman – na zachętę 🙂 Tylko pisz częściej 🙂

4) PijanaPowietrzem – po przecinkach i kropkach daj spację 🙂
5) Goldfish
6) Emi

Serdecznie gratulujemy! Zwycięzców prosimy o wybranie nagród, przesłanie do nich linków i adresów z loginem na admin@kozaczek.pl