Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętowali niedawno 9. rocznicę ślubu. I choć para raczej stara się chronić swoje życie prywatne, co jakiś czas do mediów docierają interesujące informacje związane z ich małżeństwem. Niedawno Ola wypowiadała się na temat świadomej bezdzietności, poruszając ogólną dyskusję na temat wywierania presji na kobietach, że te powinny być matkami. Ponadto zwróciła uwagę, że niewinne pytania o potomstwo mogą nie tylko ranić, ale po prostu naruszać prywatność drugiego człowieka.

Aleksandra Kwaśniewska o dzieciach: „Czuję się osamotniona”

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach – jak się poznali?

Okazuje się, że na temat wspólnego życia otworzył się niedawno również mąż Oli. Muzyk w jednym z wywiadów przyznał, gdzie tak naprawdę poznał swoją żonę.

Przeczytałem kiedyś, że poznaliśmy się na koncercie Ani Karwan. To nie jest prawda. Poznaliśmy się w Radiu Zet. Moja żona kończyła wtedy jakiś wywiad, a ja szedłem do studia, by opowiedzieć o płycie z piosenkami Zauchy. Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy, które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem. 12 lat temu nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ten album będzie dla mnie tak ważny – że tak odmieni moje życie – powiedział Kuba.

Badach zdradził też, że nie ma wątpliwości, iż była to miłość od pierwszego wejrzenia. Co więcej… dodał też, że to co spala ich związek, to… poczucie humoru.

Romantyczna historia, prawda?