Aleksandra Kwaśniewska (38 l.) do show-biznesu weszła jako córka prezydenta. Swoją medialną karierę rozpoczęła od udziału w „Tańcu z gwiazdami„. W późniejszym czasie Kwaśniewska parała się również dziennikarstwem, jako reporterka Dzień Dobry TVN jednak postanowiła porzucić tę pracę. Ola od kiedy jest mężatką zdystansowała się od mediów, jednak jest bardzo aktywna na Instagramie, i to właśnie tam podzieliła się z obserwatorami szczęśliwą wiadomością.

Tak Ola Kwaśniewska ZGASIŁA faceta, który napisał o niej: PASZTET

Ola Kwaśniewska świętuje 7 rocznicę ślubu z mężem

Od czasy gdy Ola Kwaśniewska wyszła za mąż za Kubę Badacha, zdecydowanie zaczęła unikać mediów. Ola wielokrotnie powtarzała, że nie chce by jej związek był medialny. Córka byłego prezydenta jest za to bardzo aktywna na Instagramie. Gwiazda regularnie wrzuca zdjęcia z podróży, pokazuje ukochane psy i od czasu do czasu udostępni zdjęcie z mężem. Kwaśniewska słynie z niebanalnego poczucia humory, fani uwielbiają jej zdrowy dystans do siebie. Ostatnio Ola pokazała zdjęcie, na którym widzimy ją wtuloną  męża, Kuba natomiast opiekuńczo całuje swoją żonę. Fotografia przypadła do gustu fanom, w sekcji komentarzy pojawiły się również wiadomości od koleżanek z branży. Zdjęcie skomentowała aktorka Marta Żmuda TrzebiatowskaOmenaa Mensah czy Paulina Krupińska. Pamiętacie ten dzień, kiedy Ola Kwaśniewska wyszła za mąż? 

Jakiś czas temu internauci w komentarzach zarzucali Kwaśniewskiej, że jeszcze nie ma dziecka. Najwyraźniej ani Oli ani jej mężowi się nie śpieszy. Widać, że są szczęśliwi i cieszy ich to, jak wygląda ich życie na ten moment.

#10latrazem
#7poślubie
#drapiemniebrodą
#alegolubię – podpisała zdjęcie Ola Kwaśniewska.

Lubicie tę parę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Czy Ola Kwaśniewska nadaje się do prowadzenia programu w telewizji?

Po tym wpisie POKOCHACIE Olę Kwaśniewską

Padniecie. Ola Kwaśniewska wrzuciła na Instagram kompletnie NIEINSTAGRAMOWĄ fotę

View this post on Instagram

#10latrazem #7poślubie #drapiemniebrodą #alegolubię

A post shared by Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on

Aleksandra Kwaśniewska

scena z: Aleksandra Kwaśniewska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Aleksandra Kwaśniewska

scena z: Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

fot. AKPA

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach w dniu ślubu.
fot. AKPA