Aleksandra Kwaśniewska od 8 lat jest żoną Kuby Badacha, z którym jest w związku od 11 lat. Jak na show-biznes, w którym większość związków szybciej się kończy niż zaczyna, to dość długo. Niektórzy uważają, że małżeństwo z takim stażem powinno mieć potomstwo. W związku z tym jeden z internautów zamieścił uszczypliwy komentarz pod adresem pary.

Jolanta Kwaśniewska o Agacie Dudzie. „Milczenie jest podobno złotem. Może w związku z tym ta pensja?”

Aleksandra Kwaśniewska zła za komentarz o braku dzieci

Ola dodała na swój profil selfie i chyba nie spodziewała się, że ktoś wytknie jej, że nie ma potomstwa. Większość komentarze to komplementy i zachwyty nad urodą Kwaśniewskiej, a także miłe słowa pod adresem jej męża, którego nawet nie ma na zdjęciu. I wśród tych ciepłych słów znalazł się też wpis, który nieco podniósł ciśnienie Aleksandrze.

Tyle lat razem i bez dzidzi… – napisał użytkownik Instagrama.

Kwaśniewska nie zamierzała udawać, że nie widzi tego komentarza i zareagowała. Nie ukrywała, że zdenerwowały ją takie słowa i upomniała internautę, że są kwestie, o które nie powinno się pytać.

To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu. Wiadomo, że pewnych pytań nie wypada zadawać – odpisała.

ZOBACZ TEŻ:

Mama Oli Kwaśniewskiej NIE byłaby DUMNA – Aleksandra pochwaliła się domową stylówką

Tak Ola Kwaśniewska ZGASIŁA faceta, który napisał o niej: PASZTET

Kuba Badach, Ola Kwaśniewska na ściance

Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska/fot. AKPA

Kuba Badach, Ola Kwaśniewska na imprezie TVN

Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska/fot. AKPA