Wczoraj odbyła się premiera filmu „KUBA”, który przedstawia niezwykłą i emocjonalną historię życia i drogę kariery reprezentanta Polski, byłego kapitana drużyny narodowej, dwukrotnego mistrza Niemiec oraz zdobywcy pucharu Niemiec z Borussią Dortmund – Jakuba „Kuby” Błaszczykowskiego.

Pierwszy klip wideo do filmu o Kubie Błaszczykowskim. Zobacz!

Jakub Błaszczykowski chciał zyskać sławę?

W filmie widzowie mogą zobaczyć wzloty i upadki Kuby Błaszczykowskiego, prywatne życie, a także jego piłkarską drogę. Dokument opowiada o jego początkach, rozwoju i okolicznościach zakończenia zapierającej dech w piersiach kariery. Widzowie będą mieli okazję poznać historię młodego chłopaka, który z czasem stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych polskich sportowców na świecie.

Kuba Błaszczykowski zapytany o relacje z Lewandowskim. Czy ma jego nowy hiszpański numer telefonu?

Pomimo iż piłkarz jest znaną osobowością, do tej pory trzymał się z daleka od wystąpień na ściankach i przeważnie unikał światła fleszy. W związku z premierą filmu „KUBA” mieliśmy okazję porozmawiać z głównym bohaterem, na temat jego sławy. Czy będzie próbował zdobyć większą rozpoznawalność?

Wchodząc w piłkę nożną, zdaję sobie sprawę z tego, że jest to jakaś tam część show-biznesu. Natomiast ja myślę, że najzwyczajniej w świecie po prostu nie mam takiej potrzeby, żeby w show-biznesie jakoś szczególnie się też pokazywać. To nie jest też tak, że ja jestem anty. Nie, no po prostu żyje sobie swoim życiem, które mi odpowiada i robię to, co chcę. W sensie takim, że no mając swoje wartości, chcę robić to, co sprawia mi przyjemność. Myślę, że fajnie, że doszedłem do takiego momentu w swoim życiu, że mogę to robić – wyznaje Kuba Błaszczykowski.

Jakub Błaszczykowski znów zostanie ojcem? W sieci pojawiły się zdjęcia jego żony Agaty z brzuszkiem

Reporter Kozaczka zapytał także, czy piłkarz czuje presję w związku ze swoją pozycją, a także tym, że dla wielu osób jest idolem.

Myślę, że nie. W ogóle tak do tego nie podchodzę. Bardziej jest to rzecz, która jest dla mnie miła, przyjemna i która sprawia taką też satysfakcję, że w jakimś tam sensie moja osoba może kogoś zainspirować, Jeżeli ktoś w jakimś stopniu się mną inspiruje, to chyba to też trochę świadczy o tym, że jednak coś człowiek w życiu dobrego zrobił – mówi piłkarz.

Jakub Błaszczykowski, Agata Błaszczykowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jakub Błaszczykowski, Agata Błaszczykowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jakub Błaszczykowski, fot. AKPA