W TVN Style rusza nowy program Miłość od kuchni. W pierwszym odcinku poznamy Patryka, szefa kuchni, współpracownika Magdy Gessler. Patryk będzie szukał miłości!

Miłość od kuchni – Patryk z 1. odcinka jest kucharzem Magdy Gessler.

Patryk to człowiek z pasją do gotowania. Jako szef kuchni podróżuje po całej Polsce i Europie, ale pochodzi z Warszawy, którą kocha tak samo, jak Legię. Do nas przyjechał z Londynu, gdzie otwierał restaurację Magdy Gessler. Jak sam mówi, ma już dość życia na walizkach i chciałby się w końcu ustatkować. Ma w Warszawie mieszkanie, które od dawna stoi puste. Marzy o tym, żeby znaleźć dziewczynę, która pomoże mu je urządzić.

Magda Gessler pierwszy raz o swojej CHOROBIE! To wiele tłumaczy

Patryk odwiedzi i oceni trzy mieszkania trzech pięknych dziewczyn – wybierze z nich dwa i wróci do nich na kolację, aby bliżej poznać właścicielki. A kim są piękne panie?

Bohaterki 1. odcinka Miłości od kuchni w TVN Style

Patrycja to typowa „cicha woda”, na co dzień pracownik biura, po godzinach prawdziwa orkiestra – gra na fortepianie, flecie, uczy się grać na skrzypcach. Muzyka jest z nią od dziecka, a fortepian zajmuje kluczowe miejsce w jej sypialni. Czy romantyczne wnętrze jej mieszkania trafi do serca Patryka?

10 par gwiazd, które łączyła MIŁOŚĆ! Teraz ciężko uwierzyć, że byli razem

Izabela to kobieta petarda, której życiem rządzą włosy i kolory. Jako fryzjerka z powołania większość czasu spędza w swoim salonie fryzjerskim, czyniąc z farbowania i układania włosów sztukę. Po godzinach jeździ na longboardzie, zbiera jednorożce i… zajada się niezdrowym jedzeniem. Co powie Patryk, jak zajrzy do jej lodówki?

Angelika to młoda i piękna bizneswoman. Na co dzień pracuje w branży ubezpieczeń, ale niech was nie zwiedzie jej spokój, ta dziewczyna potrafi dokopać! W wolnych chwilach trenuje boks i jeździ na motocyklu. Czy Patryka nie odstraszą rękawice bokserskie i kurtka motocyklowa, które znajdzie w jej mieszkaniu?

Patryk zje kolację z dwiema zupełnie różnymi dziewczynami. Która zawróci mu w głowie? I którą zabierze na finałową randkę – niespodziankę?