Jennifer Lopez udowadnia, że można mieć świetną formę po 50. roku życia. Gwiazda jest bardzo konsekwentna, jeśli chodzi o dietę i treningi. Ma swojego prywatnego kucharza, który dba o to, aby wokalistka miała na talerzu to, co najzdrowsze. Kelvin Fernandez zdradził, czego Jennifer nie lubi jeść.

Jennifer Lopez na urodzinach córki rozebrała się DO BIUSTONOSZA

Jennifer Lopez – czego nie lubi jeść?

Jennifer Lopez raczej nie należy do wybrednych osób, są jednak dwie rzeczy, za którymi szczególnie nie przepada. Pierwszą z nich jest łosoś, czyli bardzo popularna ryba, która dla większości osób jest przysmakiem.

Wiem, że Jennifer nie lubi łososia, więc zamiast niego podaje jej okonia morskiego, halibuta lub dorsza – powiedział w rozmowie z Usmagazine.

Co za LUKSUS! Jennifer Lopez relaksuje się z córką i narzeczonym na tarasie

Kolejna rzecz, której nie lubi J.Lo, to owoce. To natomiast jedna z ulubionych przekąsek jej dzieci, bliźniaków Maxa i Emmy. Kucharz gwiazdy zdradził, co zawsze znajduje się u niej w lodówce.

Woda gazowana, owoce i warzywa, takie jak truskawki, mimo że Jennifer nie przepada za owocami. Dzieci uwielbiają świeże jagody. W lodówce zawsze są warzywa, takie jak szpinak, ogórek i seler, potrzebne do przygotowania zielonego soku. Uwielbiają od niego zaczynać dzień. Nie brakuje nigdy jajek i bekonu z indyka.

Jeansy Jennifer Lopez pokazały, jak NAPRAWDĘ wyglądają jej nogi (ZDJĘCIA)

A Wy czego nie lubicie widzieć na swoim talerzu?;)

Miami, FL – *EXCLUSIVE* – Never a day off, Jennifer Lopez hits the gym this morning to stick to her pre-wedding gym plan. Jennifer rocked her signature top bun with a pink crop top with tights and carried a mini Birkin bag and Essentia water bottle.
Pictured: Jennifer Lopez
BACKGRID USA 12 APRIL 2019
USA: +1 310 798 9111 / [email protected]
UK: +44 208 344 2007 / [email protected]
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication* *** Local Caption *** Jennifer Lopez

*PREMIUM-EXCLUSIVE* ** RIGHTS: WORLDWIDE EXCEPT IN ITALY, SPAIN, UNITED KINGDOM ** Bahamas, BAHAMAS – Jennifer Lopez and Alex Rodriguez enjoying good weather at the beach after getting engaged and surfacing rumors of cheating. Jennifer styles a tiny two-piece baby blue swimsuit. Rodriguez gifted his new fiancee with a 15-carat emerald-cut diamond engagement ring, which is estimated to be worth around $1 million to $5 million. Shot on 03/11/19.
Pictured: Jennifer Lopez
BACKGRID USA 12 MARCH 2019
USA: +1 310 798 9111 / [email protected]
UK: +44 208 344 2007 / [email protected]
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*

Jennifer Lopez na lunchu

Jennifer Lopez na lunchu fot. Forum/Backgrid