Instagram to miejsce, gdzie użytkownicy dzielą się wieloma rzeczami. Posiadający konto na tej platformie pokazują światu nie tylko swoje stylizacje, lecz także wspomnienia z wakacji, fragmenty z życia zawodowego czy… składają życzenia swoim bliskim. Z tej ostatniej opcji skorzystała właśnie Agata Rubik, która za pośrednictwem social mediów postanowiła życzyć wszystkiego, co najlepsze ojcu.

OMG! Agata Rubik SZOKUJE nowym zdjęciem: „Dobrze, że kliniki medycyny estetycznej wciąż otwarte”

Agata Rubik pokazała zdjęcie ojca

Agata jest jedną z tych celebrytek, która chętnie dzieli się prywatnym życiem z internautami. Była modelka pokazuje swoim fanom przeważnie zdjęcia codzienności, a więc na jej profilu nie brakuje fotek z mężem czy córkami. Teraz przyszedł czas na jej ojca. Żona muzyka porównała swoją fotografię do jego podobizny z młodości i życzyła tacie wszystkiego najlepszego. Trzeba przyznać, że podobieństwo między nimi jest naprawdę duże!

Można porównywać się do gwiazd, ale najmilej jest dostrzegać podobieństwo do swoich rodziców, zwłaszcza, kiedy przypominają oni gwiazdę rodem z Hollywood! Sto lat, tata! #zyczeniaza100punktow – napisała Agata.

No właśnie, czy wy również widzicie w tacie Agaty hollywoodzkiego aktora? Niektórzy z odbiorców Rubik przyrównali go do młodego Owena Wilsona. Wielu z nich zauważyła także, że bardzo przystojny z niego mężczyzna.

Zanim przeczytałam opis, pomyślałam: „Kurde, co to za aktor? Młody Owen Wilson?”, wszystkiego najlepszego – napisała jedna z fanek.

Ale przystojniak – dodała druga.

Zgodzicie się z nimi?

scena z: Agata Rubik, Piotr Rubik, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Agata Rubik na ściance.

Agata Rubik, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Agata Rubik z mężem Piotrem i córką

scena z: Piotr Rubik, Agata Rubik, SK:, , fot. AKPA/AKPA