Sposoby wychowywania dzieci przez Milę Kunis i Ashtona Kutchera już wielokrotnie wzbudzały kontrowersje. Teraz Mila ujawniła, że ​​w ich domu nie ma zamkniętych drzwi bez względu na pokój. „Zasada obejmuje także łazienkę”.

Ashton Kutcher widziany po raz pierwszy od momentu, gdy wyznał, że prawie umarł

Nigdy nie myślałam, że będę osobą, która będzie mogła iść do łazienki z otwartymi drzwiami. Ale tak się właśnie dzieje, wyznała aktorka w rozmowie z E! Entertainment.

Aktorka ma z Ashtonem Kutcherem 7-letnią córkę Wyatt i 5-letniego syna Dimitriego. Kunis wyjaśniła, że ​​zostawianie otwartych drzwi było nieuniknione, ponieważ jej rodzina pukała i prosiła o wejście, gwiazda „Różowych lat 70.” pomyślała wtedy, „Och, zapomnij. Po prostu zostaw otwarte drzwi”.

Otwarte drzwi w domu Kutcherów

Okazuje się, że Mila Kunis nie zbyt wiele chwil prywatności w domu. Z jednej strony to dobre rozwiązanie, ale w końcu para nie narzeka na brak pieniędzy, a wygląda na to, że w ich willi jest jedna łazienka?

Ashton Kutcher i Mila Kunis na lunchu z dziećmi. Są już takie duże!

Para wcześniej wywołała gorącą debatę, kiedy ujawnili, że rzadko myją swoje dzieci. Mimo to Kunis i Kutcher to jedna z najszczęśliwszych par w Hollywood. A sama aktorka wyznała, że jest wyjątkową szczęściarą:

Mam świetne relacje z rodzicami, świetne relacje z moim bratem. Mam wspaniałego partnera. Mam dwóch malców, mam szczęście […] Biorąc pod uwagę to, jak dorastałam, fakt, że posiadam dom i samochód, to przewyższało wszystko […] Jednak kiedy się starzejesz, zdajesz sobie sprawę, że nie możesz kupić czasu i nie możesz kupić zdrowia, więc w momencie, gdy masz czas i zdrowie, myślisz: „Wow, mam szczęście”.