Mila Kunis i Ashton Kutcher właśnie opublikowali na swoim Instagramie nowe wieści w sprawie ich zbiórki na rzecz Ukrainy. Aktorzy uzbierali rekordową kwotę 30 milionów dolarów!

Mila Kunis i Ashton Kutcher przekazują rekordową kwotę

Kilka dni temu Mila Kunis i Ashton Kutcher ogłosili na swoim Instagramie zbiórkę na rzecz pomocy ogarniętej wojną Ukrainą. W swoim oświadczeniu opowiedzieli, że zamierzają przekazać z własnej kieszeni 3 miliony dolarów oraz proszą swoich obserwujących o wpłaty. Dzięki ich akcji udało się zebrać 30 milionów dolarów!

Mila Kunis przerywa milczenie w sprawie wojny na Ukrainie

Ponad 65 000 z Was przekazało darowizny – powiedziała Mila w opublikowanym filmie. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Wasze wsparcie.

Ashton zapewnił, że to nie koniec ich zaangażowania na rzecz pomocy Ukrainie.

Choć daleko nam jeszcze do rozwiązania problemu, nasz wspólny wysiłek pozwoli wielu ludziom łagodniej wylądować w tej niepewnej przyszłości – dodała Mila Kunis.

Para poinformowała również, że fundusze będą przekazywane organizacjom Flexport.org i Airbnb.org.

Mila Kunis u Ellen DeGeneres denerwuje się tematem higieny u dzieci

Flexport.org dostarcza zaopatrzenie do ośrodków dla uchodźców w Polsce, Rumunii, na Węgrzech, Słowacji i w Mołdawii, podczas gdy Airbnb.org oferuje bezpłatne zakwaterowanie krótkoterminowe dla uchodźców.

Zaangażowanie Mili Kunis nie jest przypadkowe. Choć wielokrotnie zapewniała, że czuje się Amerykanką, to nie zapomniała, że urodziła się na Ukrainie.

„Urodziłam się w Czerniowcach na Ukrainie w 1983 roku. Do Ameryki przyjechałem w 1991 roku. Zawsze uważałem się za Amerykankę. Dumna Amerykanka. Kocham wszystko, co ten kraj zrobił dla mnie i mojej rodziny. Ale dzisiaj nigdy nie byłam bardziej dumna z bycia Ukrainką” – wyznała Mila w poprzednim nagraniu.

Ashton Kutcher i Mila Kunis sprzedają „Wino na Kwarantannę”! Pieniędzy ze sprzedaży nie zachowają dla siebie