Fani futbolu amerykańskiego ośmieszyli Ashtona Kutchera podczas jego sobotniego występu w „College Game Day” w stacji telewizyjnej ESPN. Podczas nagrania na żywo, można było słyszeć skandowany tekst, „Weź prysznic”. To pokłosie jego wypowiedzi na temat higieny osobistej, z którą aktor i jego małżonka Mila Kunis, a także dzieci są ewidentnie na bakier.

Kunis i Kutcher o swoich dzieciach, „Myjemy je, jak widać na nich brud”

Aktor wziął udział w nagraniu na żywo dotyczącego rozgrywek sportowych. Po usłyszeniu 43-letniego Kutchera, który pierwotnie przewidywał, że drużyna Colorado Buffaloes pokonają drużynę Texas A&M Aggies, tłum zaczął głośno krzyczeć. Buczenie szybko zamieniło się w pieśń, którą można było usłyszeć w tle nagrania programu.

 

Okrzyki dotyczyły Kutchera i jego żony, Mili Kunis, którzy jakiś czas temu powiedzieli, że kąpią swoje dzieci tylko wtedy, gdy „widzą na nich brud”. Ashton Kutcher wyznał w wtedy w rozmowie, że  „Codziennie myję pachy i krocze i nic więcej”.

The Rock dołączył do dyskusji na temat higieny osobistej. Co się dzieje na tym świecie?

Całe szczęście Ashton Kutcher nie wydał się zbyt zbity z tropu i nie zwracał uwagi na skandujących w tle ludzi. Jak widać ludzie mają problem z jego dość niecodziennym podejściem do mycia się. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Mila Kunis i Ashton Kutcher fot. Backgrid USA / Forum