Kylie Jenner (21 l.) jest najmłodsza z sióstr Kardashian – Jenner, ma za to najwięcej pieniędzy i – kto wie – czy nie najwięcej szczęścia w miłości.

Po krótkim romansie z Tygą Kylie trafiła na miłość swego życia. Bardzo szybko zaszła w ciążę z Travisem Scottem. Złośliwi mówili, że Kylie chciała złapać Travisa na dziecko, a ten na pewno ucieknie przed odpowiedzialnością i para wkrótce się rozstanie.

Kylie Jenner usunęła z włosów DOCZEPY. Jak wygląda w swoich włosach?

Tymczasem 21-latka i jej 28-letni partner wciąż tworzą zgrany team i nie ukrywają, że marzą o drugim dziecku. Travis jest zakochany nie tylko w Kylie – uwielbia swoją córeczkę i chętnie pokazuje swoje ojcowskie zabawy z małą w mediach społecznościowych.

Wydaje się, że para nie musi niczego udawać. Nawet na zdjęciach robionych im przez paparazzi – tak jak te, poniżej – Kylie i Travis lgną do siebie, jakby dopiero co się poznali i mieli motyle w brzuchach.

Narzeczony JLo NABIJAŁ się z Kylie – Jennerka ODPAROWAŁA na ZIMNO

Spójrzcie tylko na ich nowe zdjęcia – Kylie i Travis zostali przyłapani na czułościach w garażu, podczas wspólnego wieczornego wypadu na miasto.

Słodziaki!

Kylie Jenner and Travis Scott wybrali się na sushi , fot. Forum, Backgrid USA

Fot. Forum, Backgrid USA

Fot. Forum, Backgrid USA

Fot. Forum, Backgrid USA