Gdy Kylie Jenner (22 l.) poinformowała media, że rozstała się z Travisem Scottem (28 l.) fani byli w szoku. Para chwilę przed zerwaniem wspólnie wzięła udział w intymnym wywiadzie dla magazynu „Playboy„. Jennerka i raper rozstali się w powodu innych priorytetów. Travis chciał skupić się na karierze, Kylie natomiast marzyła o powiększeniu rodziny. Wygląda na to, że po przerwie postanowili spróbować jeszcze raz.

Deynn upodabnia się do Kylie Jenner. Stawia na mocną metamorfozę

Kylie Jenner i Travis Scott znowu są razem?

W mediach społecznościowych ukazało się nowe wideo, na którym widać jak Kris Jenner (64 lata) spędza czas w towarzystwie Khloe Kardashian (35 lat) i Kendall Jenner (24 listopada) przy czymś, co wyglądało na stół do gry w kości. Obok siedzi Kylie a naprzeciwko Travis Scott. Miliarderka siedziała obok siostry supermodelki, podczas gdy Travis umieścił przy Koko. Kylie i Travis byli widziani, gdy chodzili razem po kasynie. Scott miał ciągle wpadać na Jennerkę, podczas gdy ona trzymała butelkę piwa w dłoni.

Niektórzy z fanów wysnuli hipotezę o związku miliarderki i rapera, po opublikowaniu filmiku na Instagramie.

Kylie i Travis wrócili do siebie? –  Zapytał zdziwiony fan w sekcji komentarzy

Nie sądzę, żeby kiedykolwiek się rozstali. Myślę, że powiedzieli opinii publicznej, że zrywają, ponieważ hejterzy nie dawali im spokoju – napisał inny w odpowiedzi

Większość z komentarzy mówiła, że tworzyli idealną parę i super by było, gdyby do siebie wrócili. Oczywiście to zdanie fanów. Kylie i Travis postąpią jak najlepiej dla swojego związku. Wieści mówiące o tym, że Kylie i Travis robią sobie przerwę pojawiły się na początku października. Jennerka i raper byli w związku przez dwa lata. Dzielą opiekę nad córkę Stormi, która zawsze będzie ich priorytetem.

Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie?

Kylie Jenner Travis Scott Stormi Webster

Fot.Forum/Backgrid UK

Kylie Jenner Travis Scott

Fot. Forum/Mega Agency

Tworzyli fajną parę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner pokazała NAJSŁODSZE zdjęcia Stormi i Chicago

Caitlyn Jenner zdradza szczegóły relacji z Khloe Kardashian; nie rozmawiały OD LAT

Kylie Jenner pozuje w ręczniku i przy okazji pokazuje w jakiej kondycji są jej naturalne włosy

Sonda

poll-violet

Wybierz, jak się dzisiaj czujesz :)

1

2

3

4

5