Relacje Caitlyn Jenner z Khloe Kardashian od dawna są napięte. Teraz Caitlyn w programie „I’m A Celebrity … Get Me Out Of Here!” opowiedziała szczerze o relacjach z przyrodnią córką. Nie ma z nią kontaktu.

70-te urodziny Caitlyn Jenner. Pojawiły się wszystkie siostry oprócz Khloe (ZDJĘCIA)

Caitlyn Jenner o relacjach z Khloe Kardashian

Niedawno Caitlyn świętowała 70-te urodziny. Zorganizowała uroczystą kolację, na której pojawiły się wszystkie siostry Jenner i Kardashian oprócz Khloe. Ponoć wysłała jej jedynie kwiaty.

Ich stosunki są kiepskie od czasu, gdy Caitlyn, jeszcze jako Bruce Jenner, postanowiła zmienić płeć. Oliwy do ognia dodał wydany przez nią pamiętnik, w którym zdradziła kilka tajemnic z życia słynnego klanu.

Dogadałam się ze wszystkimi dziećmi, a Khloe z jakiegoś powodu była na coś wkurzona przez ten cały proces. Minęło pięć lub sześć lat i od tamtej pory tak naprawdę z nią nie rozmawiałam. Byłyśmy bardzo blisko, wychowywałam ją odkąd skończyła pięć lat, a teraz nie wiem, jakie ma problemy.

Khloe NIGDY nie dopuści do spotkania Caitlyn z True!

Khloe wcześniej otworzyła się na ten temat w programie Ellen Degeneres. Była zdenerwowana, że ​​Caitlyn powiedziała tak wielu ludziom o swojej transformacji, zanim poinformowała rodzinę.

Myślicie, że w końcu się pogodzą?

Caitlyn Jenner fot. Forum/BACKGRID

Caitlyn Jenner

Caitlyn Jenner fot. Forum/BACKGRID

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian fot. Forum/BACKGRID

Khloe Kardashian z True fot. Forum/BACKGRID