Kylie Jenner (22 l.) znana jest z tego, że uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Jennerka mimo młodego wieku miała wiele kolorów na głowie. Jak wiadomo, częste farbowanie i stylizowanie włosów może je osłabić i spowodować, że zaczną wypadać. W przypadku Kylie i tego, jak często stylizowała swoje włosy, można już mówić o łysieniu. Jednak wygląda na to, że Jenner wie jak o siebie zadbać.

Kylie Jenner OBŚCISKUJE się z mężczyzną w klubie (ZDJĘCIA)

Włosy Kylie Jenner bez doczepów i Photoshopa

Kylie Jenner doskonale wie, jak seksownie pozować. Zajmuje się tym na co dzień w mediach społecznościowych, więc nie było to zbyt szokujące, kiedy postanowiła opublikować gorące wideo z łazienki. Jennerka udostępniła na swoim Instagramie filmik, na którym stoi nago pod prysznicem, przykryta jedynie ręcznikiem! Kylie chciała pokazać, jak wyglądają jej kruczoczarne włosy od razu po kąpieli. W tle możemy usłyszeć piosenkę „Heartbreaker”18- letniej Kaash Paige. Jenner często przedłużała swoje włosy, co mogło je osłabić i zniszczyć na końcach. Dlatego Kylie zdecydowała się na tak krótkie cięcie. Miliarderka stawia na regenerację. 

Nie miałam włosów o tej długości, odkąd skończyłam 15 lat – podpisała filmik miliarderka

Kylie jest bardzo aktywna w sieci. Publikuje wiele zdjęć i filmów ze swoją uroczą córką, Stormi Webster, która bez wątpienia pomogła stać się profilowi Kylie – jednym z dziesięciu najpopularniejszych kont Instagramowych na świecie!

Kylie Jenner w ręczniku pozuje pod prysznicem:

View this post on Instagram

Kylie’s real hair

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on

Podoba się Wam Kylie w krótszych włosach?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ex chłopak Kylie Jenner-Tyga na randce z klonem miliarderki (FOTO)

Kylie Jenner sprzedała udziały w swojej firmie! Kwota robi OGROMNE wrażenie

Kylie Jenner z małą Stormi wspiera swojego byłego chłopaka