Kylie Jenner i Travis Scott wracają do domu. Prywatnym samolotem wylecieli już z Nowego Jorku. Na MET Galę 2019 zabrali córeczkę – Stormi Webster. Kylie Jenner przyłapali paparazzi.

MET GALA 2019: Katy Perry jako żyrandol, Kylie Jenner jak lalka, a Gigi Hadid największą ZAGADKĄ gali (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner wraca z Met Gali 2019

Kylie Jenner wraz z chłopakiem – Travisem Scottem i Stormi Webster wyjechali do Nowego Jorku. Kylie wraz siostrami zrobiły furorę na Met Gali 2019 – zobacz tutaj: Siostry Jenner na Gali MET 2019. Chyba przebiły już siostry Kardashian. Później odbyło się huczne after-party zorganizowane przez Kim Kardashian.

Dzisiaj celebrytka wraz z rodziną wróciła prywatnym samolotem do Kalifornii. Paparazzi przyłapali ich, gdy wychodzili z hotelu. Później zdjęcia zrobione zostały już w Los Angeles.

Kylie Jenner nowy trend

Kylie Jenner wyznacza nowe trendy – wiele dziewczyn inspiruję się jej każdym ruchem. Tym razem Kylie przez przypadek wyznaczyła nowy styl.  Dzisiaj, gdy wychodziła z hotelu, miała na sobie bluzkę którą charakterystycznie zawiązała z tyły na plecach. Zazwyczaj, aby ze zwykłej koszulki zrobić crop-top związuje się bluzkę z przodu. Pomysł Jennerki podłapały już fanki!

Zobacz więcej zdjęć tutaj: Kylie Jenner wychodzi z samolotu ze Stormi na rękach

Kylie Jenner/Nowy Jork/Forum:BACKGRID

Kylie Jenner/Nowy Jork/Forum:BACKGRID