Siostry Jenner na Gali MET 2019. Chyba przebiły już siostry Kardashian
Siostry Jenner w piórach od stóp do głów w projekcie Donatelli Versace. Kylie Jenner zaliczyła małą wpadkę.

Gala Met co roku przyciąga plejadę największych gwiazd Holywood – uważana za najważniejsze modowe wydarzenie, więc nie mogłoby zabraknąć najbardziej stylowych sióstr Jenner – Kylie i Kendall w nowojorskim Museum of Arts. Na wydarzenie siostry przybyły razem, co dało podwójnie piorunujący efekt.
Zdążyła z formą do Met Gali? Kylie Jenner na pierwszej gali po porodzie
Gala MET 2019
Kylie Jenner pojawiła się w lawendowej sukience z piórami na rękawach i na dole kreacji. Zdecydowała się też założyć perukę w tym samym kolorze. Wszystko byłoby oszałamiające, gdyby nie to, że sukienka jest odrobinę za mała – wychodzą z niej nieapetyczne fałdki. U boku Jenner oczywiście pojawił się Travis Scott.
Z kolei Kendall miała na sobie długą, obcisłą i upierzoną suknie od stóp do głów. Można było zauważyć, że kreacja jest mocno inspirowana artystką Cher. Obie sukienki zostały stworzone przez Donatelle Versace.
Tradycyjnie internauci kreacje z czerwonego dywanu porównują do bajkowych postaci.
ZJAWISKOWE kreacje na Met Gali 2018: Kardashianki, Rihanna jak papież…
#MetGala knew Kylie and Kendall looked familiar pic.twitter.com/M5rrIeAg4m
— Bradley Boo (@bradley_jah) 6 maja 2019
Kylie and Kendall channeling Velma and Daphne at this year’s #MetGala. pic.twitter.com/lO5cXcdJbK
— the emancipation of reirei (@thereimond) 6 maja 2019
Kendall and Kylie look good #MetGala pic.twitter.com/BZZNGGqBSn
— anita ✪ (@adovreclifford) 6 maja 2019


Sonda
Zagłosuj!

Kylie Jenner

Kendall Jenner

Kim Kardashian
GdzieWesele.pl | 10 maja 2019
Śliczna kreacja.
Anonim | 7 maja 2019
Kim pokazywali dzisiaj w jakichś wiadomościach. Ależ ona jest drobniutka i boska na ekranie, na tle innych ludzi. W talii wydawało się jakby miała 50 cm.
Anonim | 8 maja 2019
Bob to była peruka
Anonim | 7 maja 2019
Taa, zwłaszcza od tyłu ta jej figura wygląda zjawiskowo 😉
express.co.uk/celebrity-news/1123669/Kim-Kardashian-Met-Gala-2019-pictures-after-party-dress-latex-camp-news-latest
Anonim | 7 maja 2019
To chyba nie są jej włosy, w marcu nosiła boba 😉