Kylie Jenner (21 l.) ponad rok temu została mamą, a już pochwaliła się płaskim i wyrzeźbionym brzuchem. Już wcześniej opowiadała o tym, że nie była zadowolona ze swojej figury po ciąży i postanowiła zadbać o siebie. Sylwetki zazdrości jej niejedna kobieta, ale dobrze wiemy, że nie jest to tylko zasługa diety i ćwiczeń. Kobiety z rodziny Kar-Jenner nie boją się operacji plastycznych i poprawek urody. Teraz Kylie ujawniła, jak się odżywia.

Kylie Jenner bardzo SCHUDŁA. Pokazała brzuch

Jak wygląda dieta Kylie Jenner?

Kylie zrezygnowała z większości węglowodanów i nabiału.

Jadłam jak szalona, wszystko, na co miałam ochotę – pizzę, makarony, dużo nabiału. Zrezygnowałam z większości tych rzeczy, zaczęłam zdrowiej się odżywiać i to jest mój sekret.

Kylie Jenner pochwaliła się płaskim brzuchem

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kylie today

Post udostępniony przez Kylie Jenner News (@kyliesnapchat)

Kylie powiedziała, że jej brzuch nie wrócił od razu do poprzedniego wyglądu, stało się to dopiero wtedy, gdy zaczęła dbać o to, co kładzie na talerzu.

HIT! MAŁA STORMI ZAŁOŻY SUKIENKĘ, KTÓRĄ NOSIŁA MAŁA KYLIE! (FOTO)

Kylie Jenner ukrywała ciążę

Przypominamy, że Kylie krótko po tym, jak rozstała się z Tygą, związała się z Travisem Scottem i po kilku tygodniach zniknęła. Sporadycznie dodawała zdjęcia na Instagram, nie pokazywała aktualnych zdjęć swojej sylwetki i ukrywała się przed paparazzi. Pojawiły się plotki o ciąży, które okazały się prawdą – w lutym 2018 roku urodziła córeczkę Stormi.

Kylie Jenner w obcisłej sukience