Lady Gaga 4 lata temu! Zupełnie inna! (VIDEO)
Oto “stara\” Lady Gaga, choć to nagranie wcale nie jest takie wiekowe – ma zaledwie cztery lata, powstało w 2005 roku.
Niedawno odkryto je w sieci. Widzimy na nim Stefani Germanottę, zanim zmieniła się w Lady Gagę, wykonującą dwie skomponowane przez siebie piosenki: Captivated i Electric Kiss.
– Norah Jones, uważaj – powiedziała jedna z jurorek.
I co się okazało? Że Norah może spać spokojnie, a bać może się… Madonna.
Ma fajne piosenki i fajne stroje
spoko spoko
i to cały showbiznes.Dziewczyna zwykła, niewyróżniająca się z pięknym głosem- nie zaistniała. Wystarczyło zmienic drastycznie image, żeby zrobiło się o niej głośno.Brawo Gaga śpiewasz super!
nie jestem jej fanka aczkolwiek wyroznia sie dziewczyna na dzisiejszej scenie, ma spore zadatki na bycie nowa quinn of pop!
oO OO Oo hahahahahaha….. mi sie podobają tylko jej piosenki….
Ona jest boska:D I wygląda bosko:D
gość, 20-11-09, 22:58 napisał(a):posluchajcie sobie Poker Face i Paparazzi acoustic version to wam kopary opadna łał, to już każdy widział i słyszał z miesiąc lub dwa miesiące temu, więc trochę nie w czas to pisz.Poza tym świetnie i ona naprawdę żyje muzyką, to widać. Super sprawa.
szkoda dziewczyny, bo ma CUDOWNY GŁOS! ale jak widać, w dzisiejszym świecie nie można zaistnieć bez robienia z siebie dziwadła, a szkoda…
wow!cudnie!
swietny ma glos
o wiele lepiej wygląda w ciemnych włosach i jak nie robi z siebie dziwadła
gość, 20-11-09, 22:58 napisał(a):posluchajcie sobie Poker Face i Paparazzi acoustic version to wam kopary opadna ehh uwielbiam jak gra na pianinie i śpiewa <3
oszpeciła się…..a wyglądała dobrze, teraz sztuczna i plastikowa
posluchajcie sobie Poker Face i Paparazzi acoustic version to wam kopary opadna
Widać że ona kocha muzykę….
rozumiem juz skad ten dziwaczny wizerunek…. glos naprawde dobry- potrafi spiewac, ale gdyby nie ta stylizacja byla by mylona z tysiacem innym amerykanskich wokalistek
zajebiscie spiewa, zajebisty tekst.
łosz!!!w życiu nie wpadłabym na to że to ona ;D
bardzo ładnie jej w naturalnych ciemnych włosach,wg mnie jej osobowosc charakter “rozmył” sie w tych jasnych włosach zginęła,dlatego musi udowadniac ze ”istnieje”ciętym językiem.
a jednak dobrze jej w blond w tych wygląda wyjątkowo nieciekawie xD
Gaga i madonna to dwa pokolenia i dwie różne artystki.Moim zdaniem nie można ich do siebie porównywać.
gość, 20-11-09, 19:02 napisał(a):gość, 20-11-09, 18:25 napisał(a):Jak GaGa nie ma pomysłu na siebie to kto ma?Ja tam nic wczesniej takiego jak Poker Face nie słyszałam ani czegos takiego jak jej stroje, noszone w taki sposób bez starania się być seksi nie widziałam.A muzyka taneczna jest szybka, ma mocno podkreślony beat i fajny życiowy tekst. Dobrze się do niej tańczy:PObecnie praktycznie nikt nie wprowadza nowego, wyraźnego stylu w popie. Nikt nie kreuje mody. Wszyscy naśladują.Gaga ubiera się dziwnie, ale robi to tylko po to by skupiać na sobie uwagę. Modę kreowała choćby Madonna dzięki której w latach 80tych dziewczyny zaczęły nosić krótkie koszule odsłaniające brzuch, koronkowe rękawiczki, skórzane mini, itd. Niby kto naśladuje Gagę? Ona nie wprowadza nowego stylu ubioru tylko próbuje szokować. Z coraz gorszym skutkiem, bo ludzie już przyzwyczajają się do jej wizerunku.To, że jej piosenki podobają się wielu ludziom nie zmienia faktu, że są odtwórcze. Dance i electropop to nie są wynalazki Gagi. Podobnie Rihanna nie zrewolucjonizowała R&B swoją Parasolką. To po prostu była nowa piosenka w istniejącym już stylu.Fajnie, że próbujesz zdefiniować muzykę taneczną, ale ja wciąż nie wiem co sprawia, że nie można jej uznać za pop.To ze do tego się tańczy a do popu nie. Ja nie popu ogólnie bo nie widze sensu tej muzyki, lubie te fajne piosenki do których można potanczyc i ich posłuchać. A te wszystkie dziewczyny w prostych grzywkach i wielkich okularach przeciwsłonecznych? kogo one naśladują, bo nie Madonne?
bardzo adnie wyglada w tych wosach niepowinna robic blond
gość, 20-11-09, 18:25 napisał(a):Jak GaGa nie ma pomysłu na siebie to kto ma?Ja tam nic wczesniej takiego jak Poker Face nie słyszałam ani czegos takiego jak jej stroje, noszone w taki sposób bez starania się być seksi nie widziałam.A muzyka taneczna jest szybka, ma mocno podkreślony beat i fajny życiowy tekst. Dobrze się do niej tańczy:PObecnie praktycznie nikt nie wprowadza nowego, wyraźnego stylu w popie. Nikt nie kreuje mody. Wszyscy naśladują.Gaga ubiera się dziwnie, ale robi to tylko po to by skupiać na sobie uwagę. Modę kreowała choćby Madonna dzięki której w latach 80tych dziewczyny zaczęły nosić krótkie koszule odsłaniające brzuch, koronkowe rękawiczki, skórzane mini, itd. Niby kto naśladuje Gagę? Ona nie wprowadza nowego stylu ubioru tylko próbuje szokować. Z coraz gorszym skutkiem, bo ludzie już przyzwyczajają się do jej wizerunku.To, że jej piosenki podobają się wielu ludziom nie zmienia faktu, że są odtwórcze. Dance i electropop to nie są wynalazki Gagi. Podobnie Rihanna nie zrewolucjonizowała R&B swoją Parasolką. To po prostu była nowa piosenka w istniejącym już stylu.Fajnie, że próbujesz zdefiniować muzykę taneczną, ale ja wciąż nie wiem co sprawia, że nie można jej uznać za pop.
i teraz mozna zobaczyc jaki ma naprawde glos.. a ma bardzo ładny..
gość, 20-11-09, 16:39 napisał(a):Gaga lepsza od Madonny?! Jaja sobie robicie? Za kilka lat ludzie znudzą się Gaga, bo ta dziewczyna NIE MA pomysłu na siebie. Nie rewolucjonizuje muzyki popularnej tak jak zrobiła to Madonna. Nie wprowadza nowego stylu, tylko kopiuje innych. Muzycznie brzmi jak mieszanka Brotney i Ladytron Jej ciągłe przebieranki przestaną szokować, a podobne do siebie piosenki znudzą się. Madonna utrzymuje się na rynku już prawie 30 lat. Wątpię czy Gaga przetrwa 10.Ktoś napisał, że Gaga to nie pop tylko muzyka taneczna. Co to za gatunek ta muzyka taneczna i czym się charakteryzuje? Jak GaGa nie ma pomysłu na siebie to kto ma?Ja tam nic wczesniej takiego jak Poker Face nie słyszałam ani czegos takiego jak jej stroje, noszone w taki sposób bez starania się być seksi nie widziałam.A muzyka taneczna jest szybka, ma mocno podkreślony beat i fajny życiowy tekst. Dobrze się do niej tańczy:P
Madonna może spać spokojnie, o to się nie martwcie:D
a taka ładna dziewczyna była:-/
Ale się zmieniła…(**Ładny głos.. ;pFajne..
gość, 20-11-09, 16:39 napisał(a):Gaga lepsza od Madonny?! Jaja sobie robicie? Za kilka lat ludzie znudzą się Gaga, bo ta dziewczyna NIE MA pomysłu na siebie. Nie rewolucjonizuje muzyki popularnej tak jak zrobiła to Madonna. Nie wprowadza nowego stylu, tylko kopiuje innych. Muzycznie brzmi jak mieszanka Brotney i Ladytron Jej ciągłe przebieranki przestaną szokować, a podobne do siebie piosenki znudzą się. Madonna utrzymuje się na rynku już prawie 30 lat. Wątpię czy Gaga przetrwa 10.Ktoś napisał, że Gaga to nie pop tylko muzyka taneczna. Co to za gatunek ta muzyka taneczna i czym się charakteryzuje? PO PIERWSZE, MADONNA TO GÓWNO NIE ARTYSTKA, STARA I GŁUPIA WYGINA TYLKO DUPE W TELEDYSKACJ I ROBI DOBRE SHOW NA SCENIE, ALE ŚPIEWAĆ TO ONA NIE UMIE! FAŁSZUJE JAK CHOLERA, ALE LUDZIE I TAK CHCĄ ZOBAZCYĆ JEJ WYSTĘPY, BO SĄ CIEKAWE… ALE ŚPIEWAĆ TO ONA NIGDY NIE UMIAŁA, SORRY ALE TAKA JEST PRAWDA.PO DRUGIE NIE JESTEM FANKĄ GAGI, PO PROSTU SŁUCHAM INNEGO GATUNKU MUZYKI (DLA MNIE NAJLEPSZE SA NIRVANA, GREEN DAY, FALL OUT BOY, FF LUB U2 😉 ALE TU MNIE LADY MIŁO ZASKOCZYŁA ;P CHOCIAŻ GŁOS DZIEWCZYNA MA I TO NICZEGO SOBIE.PO TZRECIE UWAŻAM, ŻE JEJ PIOSENKI (TE, KTÓRE ŚPIEWA TERAZ) NIE DAJĄ SIĘ JEJ POPISAĆ WOKALEM.. TU POKAZAŁA SIĘ JAKO PRAWDZIWA ARTYSTKA Z PIĘKNYM GŁOSEM, OBECNIE TO TYLKO PRODUKT, KOMERCJA I W 100% NA SPRZEDAŻ… DOPIERO NA TYM NAGRANIU SŁYCHAĆ,ŻE JEST DOBRĄ WOKALISTKĄ ;]DZIĘKI ;*
nic jej nie brakowało ale widać że skoro tak ostro się zmieniła trudno jej się było przebić i potrzebowała mocnego wejścia niekoniecznie robiącego dobre wrażenie.
OMG megggggga lepsza i STYLOWA a nie to co teraz, takie straszydlo;/
fajnie wyglądała kiedyś .
i co,ktoś o niej słyszał?A jak narobiła zamieszania swoim wyglądem i zachowaniem to teraz każdy wie kim jest!
lepiej wyglada i lepszy gatunek muzyki
dawniej była extra ładne włosy naturalna a teraz taki muppet z 2kg perukami i tapetami!! SZOK!!
nie lubię Lady Gagi…ale powiem szczerze,że mnie strasznie zaskoczyła. SZOK. Zupełnie inna osoba, rewelacja jak dla mnie.
Gaga lepsza od Madonny?! Jaja sobie robicie? Za kilka lat ludzie znudzą się Gaga, bo ta dziewczyna NIE MA pomysłu na siebie. Nie rewolucjonizuje muzyki popularnej tak jak zrobiła to Madonna. Nie wprowadza nowego stylu, tylko kopiuje innych. Muzycznie brzmi jak mieszanka Brotney i Ladytron Jej ciągłe przebieranki przestaną szokować, a podobne do siebie piosenki znudzą się. Madonna utrzymuje się na rynku już prawie 30 lat. Wątpię czy Gaga przetrwa 10.Ktoś napisał, że Gaga to nie pop tylko muzyka taneczna. Co to za gatunek ta muzyka taneczna i czym się charakteryzuje?
przepiekny głos i niebanalna osobowość
ładnie wyglądała . a teraz ? koszmar !!!
wyglądała..napewno lepiej 😉 Stefani xD
śpiewa genialnie i wygląda slicznie. dziewczęco. ale z drugiej strony lady gaga to fenomen, szokowanie nie tylko wyglądem, strojem ale również wielki talent. trudno powiedzieć która wersja jest lepsza, bo wg mnie obydwie sa dobre. a nie wiem czy wsród tysięcy gwiazd pozostając stefanią przebiłaby się na rynku
zupełnie inna osoba!
Ładnie zaśpiewane . ;DNa na na… xd
zdecydowanie wolę Stefani Germanottę
Po co trzeba było to robić ? O wiele lepiej jej w brązowych włosach i normalnym stroju . Ludzie przyczepiacie się że zmieniła piosenkę a przecież wyraźnie pisało jak klikaliście na plotkę …
o wiele łasniejsz niż teraz!
gość, 20-11-09, 12:21 napisał(a):ma glos podobny do Kryski, ale jej barwa jest bardziej znosna ze tak powiem nie taka piskliwa, mozna tez zauwazyc ze przemycila pewne motywy z tych piosenek do tych ktore staly sie swiatowymi hitami 😉 ona jest po prostu prawdziwa arytystka, umie spiewac ma swietna barwe glosu, gra i do tego potrafila to ubrac w cos dziki czemu przebila sie na rynku muzycznym i dzieki tym dziwactwom zostala zauwazona i docieniona. Smutne jest to ze musiala sie posluzyc takimi zabiegami zeby zaistniec w dzisisjeszym swiecie bo bez tego bylaby pewnie kolejna super artystka nie doceniona przez szeroka publicznosc. Mam tylko nadzieje, ze kiedy jej sytuacja bedzie na tyle silna i stabila to powroci do korzeni i bedzie grac i spiewac na scenie bez tego calego kamuflarzu i przebieranek, ale widocznie tego potrzebuje dzisiejszy show businessw 100% sie z toba zgadzam,ma podobny glos do christiny ,ale mi sie jej bardziej podoba ,spiewa czysto w przeciwienstwie do wycia krychy i uwazam,ze gaga kiedys powroci do takiego spiewania,jak juz osiganie bardzo wiele w popie ;P nie mam nic do madonny,ale czas zastapic ja kims mlodszym,swiezszym i UTALENTOWANYM ;P
gość, 20-11-09, 12:21 napisał(a):ma glos podobny do Kryski, ale jej barwa jest bardziej znosna ze tak powiem nie taka piskliwa, mozna tez zauwazyc ze przemycila pewne motywy z tych piosenek do tych ktore staly sie swiatowymi hitami 😉 ona jest po prostu prawdziwa arytystka, umie spiewac ma swietna barwe glosu, gra i do tego potrafila to ubrac w cos dziki czemu przebila sie na rynku muzycznym i dzieki tym dziwactwom zostala zauwazona i docieniona. Smutne jest to ze musiala sie posluzyc takimi zabiegami zeby zaistniec w dzisisjeszym swiecie bo bez tego bylaby pewnie kolejna super artystka nie doceniona przez szeroka publicznosc. Mam tylko nadzieje, ze kiedy jej sytuacja bedzie na tyle silna i stabila to powroci do korzeni i bedzie grac i spiewac na scenie bez tego calego kamuflarzu i przebieranek, ale widocznie tego potrzebuje dzisiejszy show businessw 100% sie z toba zgadzam,ma podobny glos do christiny ,ale mi sie bardizej podoba ,spiewa czysto w przeciwnienstwie do wycia krychy i uwazam,ze gaga kiedys powroci do takiego spiewania,jak juz osiganie bardzo wielew popie ;P nie mam nic do madonny,ale czas zastapic ja kims mlodszym,siwzszymi UTALENTOWANYM ;P
ma glos podobny do Kryski, ale jej barwa jest bardziej znosna ze tak powiem nie taka piskliwa, mozna tez zauwazyc ze przemycila pewne motywy z tych piosenek do tych ktore staly sie swiatowymi hitami 😉 ona jest po prostu prawdziwa arytystka, umie spiewac ma swietna barwe glosu, gra i do tego potrafila to ubrac w cos dziki czemu przebila sie na rynku muzycznym i dzieki tym dziwactwom zostala zauwazona i docieniona. Smutne jest to ze musiala sie posluzyc takimi zabiegami zeby zaistniec w dzisisjeszym swiecie bo bez tego bylaby pewnie kolejna super artystka nie doceniona przez szeroka publicznosc. Mam tylko nadzieje, ze kiedy jej sytuacja bedzie na tyle silna i stabila to powroci do korzeni i bedzie grac i spiewac na scenie bez tego calego kamuflarzu i przebieranek, ale widocznie tego potrzebuje dzisiejszy show business