Podczas tegorocznej Met Gali największą gwiazdą wydarzenia była bez wątpienia Lady Gaga. Prowadząca nie zawiodła i zorganizowała ogromne show. Jak zachowywała się Irina Shayk, która była obecna na tym samym wydarzeniu?

Lady Gaga nie ogoliła nóg na tegoroczną Met Galę?! Wyznała, coś szokującego

Lady Gaga na Met Gali 2019

Lady Gaga wystąpiła na tegorocznej Met Gali w czterech  spektakularnych stylizacjach. Show, jakie zapewniła prowadząca gali zapewne zostanie w pamięci na bardzo długo. Jej prawie 20 minutowy występ na czerwonym dywanie zrobił furorę w Internecie (video z show znajdziecie poniżej).

Lady Gaga pokazała się w czterech kreacjach – pierwsza z nich to ogromna różowa suknia, która najbardziej nawiązywała do tematu Met Gali – tematem przewodnim była sztuczność i przesada. W trakcie występu Lady Gaga zdjęła wielką kreację – okazało się, że pod spodem kryje się kolejna, w czarnym kolorze. W ostateczności gwiazda została w samej bieliźnie.

Wiemy, dlaczego Lady Gaga rozstała się z Christianem Carino. Można było się tego spodziewać…

Irina Shayk na Met Gali 2019

Na czerwonym dywanie pojawiła się Irina Shayk, która bez wątpienia pokazała klasę. Zaprezentowała się w pięknej, aksamitnej sukni, która miała bardzo głęboki dekolt. Niezwykle skromna kreacja jak na to wydarzenie – elegancka i pełna gracji. Irina postawiła na delikatny makijaż i mocno upięte włosy w kok.

Irina Shayk i Bradley Cooper spędzają wspólnie czas z córeczką Leą koniec plotek o kryzysie?

Chodź bez wątpienia prezentowała się pięknie, nie była to kreacja pasująca do motywu przewodniego całej Met Gali 2019. 

Irina nie pojawiła się także z Bradleyem Cooperem. Modelka samotnie stanęła na czerwonym dywanie i jak ognia unikała kontaktu z Lady Gagą. Nie było to jednak trudne, ponieważ wokalistka miała mnóstwo obowiązków na tegorocznej gali.

Myślicie, że ich konflikt został na zawsze zażegnany?

The 2019 Met Gala Celebrating Camp: Notes On Fashion - Outside Arrivals Projekt bez tytułu

Sonda

poll-violet

Która wypadła lepiej?

1

Irina Shayk - klasa!

2

Lady Gaga - za genialne show.