Odkąd „Narodziny gwiazdy” weszły do kin, temat romansu Bradleya Coopera i Lady Gagi nie cichnie. Plotki podgrzał ich wspólny występ na gali rozdania Oscarów 2019.

Lady Gaga zdobyła się na wyjątkowy GEST dla Bradleya Coopera – plotki o romansie nie ucichną

Wiele osób nie ma wątpliwości, że tych dwoje łączy coś znacznie więcej niż przyjaźń. Daily Mail dotarł do zdjęć, które wykonane były po gali. Wygląda na to, że Bradley i Gaga nie przejmowali się fotoreporterami i „przyjaźnie” się obejmowali. Okazuje się, że w tym samym czasie Irina siedziała na kanapie i czekała na partnera.

 Gaga była u boku Bradleya przez niemal dwie godziny. W tym czasie Irina siedziała na kanapie z tyłu i nie wyglądała na przejętą, choć finalnie jej facet spędził więcej czasu z Gagą niż z nią – powiedział informator Daily Mail.

Plotki o romansie postanowiła skomentować była żona Bradleya – Jennifer Esposito.

Powinnam była zauważać czerwone flagi od samego początku – właściwie, była to bardziej cała maszerująca orkiestra dęta czerwonych flag – ale to ignorowałam, bo, prawdę mówiąc, nie sądziłam, że ta relacja dokądś prowadzi. On był zabawny, inteligentny, zarozumiały, pewny siebie i był mistrzem manipulacji. (…) Dobrze się bawiliśmy, ale on miał także wredną, zimną twarz. Jego osobowość potrafiła się natychmiast zmienić. Nie było bardzo źle przez cały czas, więc uznałam, że taki jest po prostu mój los i zgodziłam się na dobre razem ze złym, nawet jeśli to złe było ekstremalnie złe – informuje girlfriend.com.

Irina Shayk i Bradley Cooper z córeczką na spacerze (ZDJĘCIA)

Nic dziwnego, że Irina Shayk ma dość – dała Lady Gadze unfollow na Instagramie. Chce ją całkowicie skreślić ze swojego życia?

Bradley Cooper
A Star is Born - UK premiere held at the Vue Cinema, Leicester Square. / TIMMSY / BACKGRID , kod: Lady Gaga - Bradley Cooper