Od kilku tygodni media huczą o romansie Bradley Cooper z Lady Gagą. Wszystko przez ich bliską relację podczas promocji filmu „Narodziny gwiazdy”. W wywiadach często powtarzali, że od razu znaleźli wspólny język i świetnie im się razem pracowało. Następnie fani wokalistki zauważyli, że jej nowy tatuaż mogła zrobić specjalnie dla Coopera. Przedstawia on nuty na pięciolinii, układające się w GAGA, ale jeśli patrzeć kluczem basowym, jest to BCBC, co oznacza inicjały aktora. Z kolei tydzień temu wyszło na jaw, że Gaga rozstała się z narzeczonym Christianem Carino.

Lady Gaga i Bradley Cooper w wykonaniu Shallow na Oscarach 2019. Trudno było ukryć CHEMIĘ!

Natomiast media i fani na początku ceremonii Oscarów odetchnęli z ulgą, kiedy zobaczyli w dobrym humorze Bradleya Coopera z mamą i Iriną Shayk. Spokój trwał do czasu występu aktora z Lady Gagą, kiedy zaśpiewali słynny kawałek Shallow.

Widzowie szybko zauważyli pomiędzy nimi chemie. A na Twitterze można było przeczytać, że mało brakowało, a koncert zakończyłby się pocałunkiem.

Oto jak Irina Shayk potraktowała Lady Gagę! Pokazała, co myśli na jej temat

Po wydarzeniu piosenkarka Mel B skomentowała występ.

Czułam się nieswojo w imieniu dziewczyny Bradleya. Ale chciałbym wierzyć, że to jedynie część całego występu. Istnieje coś takiego jak „babski kodeks” (…) mam nadzieję, że to nie jest to, co mi się wydawało i, że to tylko profesjonalnie zagrany występ

– powiedziała artystka.

A Wy co myślicie, źle postąpiła Lady Gaga?

Lady Gaga 91st Academy Awards - Oscars - Hollywood
Bradley Cooper Bradley Cooper Irina Shayk Oscary 2019