Lady Gaga zyskała ostatnio łatkę kobiety, która rozbija związki. Wszystko przez to, że podczas współpracy nad filmem Narodziny gwiazdy piosenkarka trochę za bardzo zżyła się z Bradleyem Cooperem. Relacja między Gagą a aktorem miała doprowadzić do kryzysu w jego związku z Iriną Shayk, a finalnie – do rozpadu tego związku.

Lady Gaga tak przytyła, czy jest w ciąży z Bradleyem Cooperem?

Ostatnio In Touch pisał, że Gaga zamieszkała już z Cooperem i oboje wiją sobie gniazdko. Te plotki wyglądają na totalną bzdurę. Owszem, Lady Gaga ma nowego mężczyznę, ale nie jest to Bradley Cooper!

Kim jest nowy chłopak Lady Gagi, Dan Horton?

33-letnie Gaga jest ostatnio widywana w towarzystwie 37-letniego Dana Hortona. Horton jest inżynierem dźwięku i pracował dla piosenkarki przez ostatnie 9 miesięcy. Wcześniej Dan współpracował z takimi gwiazdami jak Camila Cabello, Bruno Mars czy Luis Miguel.

Lady Gaga nie ukrywa już swoich uczuć – niedawno People pokazał ekskluzywne zdjęcia gwiazdy całującej się z Hortonem w restauracyjnym ogródku.

Wiemy KTO zajmie się córką Bradleya Coopera i Iriny Shayk. Będzie walka o prawa do opieki?

Jeśli więc nawet Cooper i Shayk rozstali się z powodu zadrości o zażyłość aktora z Gagą, to dziś jest już raczej pewne, że między nimi nie ma nic poważnego.

Fot. FORUM/X 17Online

Fot. Forum, Backgrid USA

Fot. FORUM/Backgrid

Fot. FORUM/MEGA