Plotki o romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera pojawiły się niedługo po premierze filmu „Narodziny Gwiazdy”, w którym zagrali kochanków. Zrobili to w tak przekonujący sposób, że pojawiły się doniesienia, że nie tylko na ekranie łączyło ich coś więcej. Oni jednak nie potwierdzili nigdy łączącego ich uczucia. Wiadomo, dlaczego.

Lady Gaga zdradziła, że marzy o tym, by być żoną i matką

Lady Gaga i Bradley Cooper nie komentowali romansu

Między Gagą a Cooperem zaiskrzyło ponoć już w trakcie prac nad filmem. W sieci szybko zaczęły pojawiać się zdjęcia, które miały udowodnić, że piosenkarka i aktor nie tylko się przyjaźnią. Plotki o romansie podsycił ich wspólny występ na Oscarach. Wówczas zniknęły wszelkie wątpliwości, bo na scenie zachowywali się, jakby nie widzieli świata poza sobą.

Atmosferę wokół ich relacji podgrzała informacja o tym, że Bradley Cooper po kilku latach rozstał się z Iriną Shayk! Nie brakowało głosów, że to z powodu piosenkarki aktor zostawił modelkę. Nadal jednak Cooper i Gaga milczeli. Co prawda, w jednym z wywiadów piosenkarka stwierdziła, że ona i Bradley ułożyli taką historię miłosną, by widzowie uwierzyli w filmową miłość. Takie tłumaczenie nie przekonało wielu osób.

Lady Gaga niezręcznie przerwała wywiad z Jimmy’m Fallonem: „Nie mogę teraz rozmawiać”

Teraz wiadomo, dlaczego Gaga i Cooper nie powiedzieli nigdy wprost, co ich łączy. Magazyn „Star” donosi, że para chciała podzielić się swoim szczęściem ze światem, ale przeszkodą była umowa zwarta przez Bradleya Coopera i Irinę Shayk. Ponoć po rozstaniu tej dwójki, żadne z nich przez pół roku nie mogło mówić publicznie o nowym związku. A w tym czasie uczucie piosenkarki i aktora wygasło.

ZOBACZ TEŻ:

Córka Bradleya Coopera i Iriny Shayk jest już taka duża!(ZDJĘCIA)

Irina Shayk pierwszy raz o ROZSTANIU z Bradleyem Cooperem. Opowiedziała o życiu bez niego

Lady Gaga i Bradley Cooper na Oscarach

Lady Gaga i Bradley Cooper/fot. FORUM

Lady Gaga i Bradley Cooper na Oscarach

Lady Gaga i Bradley Cooper/fot. FORUM

Lady Gaga i Bradley Cooper na ściance

Lady Gaga i Bradley Cooper/fot. FORUM