Ostatnio zagraniczne media żyją rozpadem związku Bradleya Coopera (44 l.) i Iriny Shayk (33 l.). Byli razem 4 lata i mieli córeczkę Leę. Pierwsze plotki o kryzysie pary pojawiły się po premierze filmu „Narodziny Gwiazdy”, w którym aktor razem z Lady Gagą grali główne role. Czy ich rozstanie to jej wina?

Lady Gaga żałuje rozstania z Christianem Carino. Przez przypadek powiedziała to fanom na koncercie

Lady Gaga i Bradley Cooper – co tak naprawdę łączyło ich na planie „Narodzin Gwiazdy?”

Gaga i Cooper świetnie wcielili się w swoje postacie – było widać między nimi chemię. To sprawiło, że fani zaczęli podejrzewać ich o romans. Oliwy do ognia dodał ich pamiętny występ podczas Oscarów.

W międzyczasie wokalistka rozstała się z narzeczonym Christianem Carino. Teraz związek Bradleya i Iriny również nie przetrwał próby czasu. Przypadek?

Jak zdradza informator hollywoodlife.com, między nimi jest tylko przyjaźń.

Zbudowali tę przyjaźń na planie i przeprowadzili wiele rozmów, ponieważ oboje byli w związkach, które się zepsuły. Doświadczyli podobnych problemów.

Zaufał Gadze i wspierała go rozmową, bo oboje mają podobne doświadczenia, jeśli chodzi o karierę i związki. Wielu uważa, że ​​doprowadzi to do tego, że będą razem, ale teraz tak nie jest. Bradley potrzebuje przyjaciela, a ona jest przy nim. Nie przyczyniła się do rozpadu jego związku z Iriną.

A jak dobrze wiemy – niejedna miłość zaczęła się od przyjaźni!

ZOBACZ TAKŻE:

Irina Shayk z WALIZKAMI – wyprowadza się od Bradleya Coopera? (ZDJĘCIA)

To już koniec! Irina Shayk i Bradley Cooper się rozstali

Stało się! Irina Shayk spędza dzień w towarzystwie nowego chłopaka? (ZDJĘCIA)

A Star is Born - UK premiere held at the Vue Cinema, Leicester Square. / TIMMSY / BACKGRID , kod: Lady Gaga - Bradley Cooper Irina Shayk i Bradley Cooper