Lady Gaga i Bradley Cooper wystąpią razem na Oscarach 2019. W mediach pojawiło się wiele doniesień dotyczących ich romansu, który miał miejsce podczas kręcenia filmu „Narodziny Gwiazdy”. Obydwoje milczą w tym temacie. Zastanawiające jest jednak to, że Lady Gaga zerwała niedawno zaręczyny z narzeczonym Christiano Carino.

Lady Gaga zdobyła się na wyjątkowy GEST dla Bradleya Coopera – plotki o romansie nie ucichną

Lady Gaga i Christian Carino znali się dwa lata i postanowili się pobrać. Niestety menadżer Gagi potwierdził smutną wiadomość o tym, że związek nie przetrwał.

To się nie udało, związki czasami się kończą – poinformował.

W zeszłym tygodniu odbyła się impreza, na której byli obecni: Bradley Cooper, Christiano Carino i Lady Gaga. Us Weekly poinformowało, że atmosfera pomiędzy tymi osobami była bardzo napięta i gęsta.

Christian Carino wszedł na imprezę… powiedział w pewnym momencie cześć do Gagai i wyszedł do innego pokoju – powiedział informator.

Tymczasem Gaga najwięcej czasu na przyjęciu spędzała z Cooperem. Informator Us Weekly twierdzi, że flirtowali i „wyglądali tak blisko, że prawie wyglądali jak para”.

Meghan Markle drugi dzień w Maroku. Wszyscy patrzyli na jej DŁONIE! (ZDJĘCIA)

Przypominamy, że Cooper jest związany z Iriną Shayk i ma z nią córeczkę…

A Star is Born - UK premiere held at the Vue Cinema, Leicester Square. / TIMMSY / BACKGRID , kod: Lady Gaga - Bradley Cooper 1-3-5-1
PREMIUM EXCLUSIVE Watch your door, Gaga!