Lady Gaga i Bradley Cooper mieli romans? Wszystko wskazuje na to, że było to ukartowane na potrzeby promocji filmu. Obydwoje tuż po zakończeniu Oscarów 2019 powrócili do swoich rodzin i swoich spraw. Nie do wiary, że to Irina Shayk wpadła na pomysł podgrzania plotek o romansie Bradleya Coopera i Lady Gagi.

Romans Lady Gagi i Bradleya Coopera był ukartowany

Romans pomiędzy Lady Gagą, a Bradleyem Cooperem to już przeszłość. Doniesienia o tym, że pomiędzy tymi dwojga jest zażyła relacja pojawiła się tuż po premierze filmu „A Star is Born”. Później podczas gali wręczenia Oscarów 2019 amerykańskie media rozpisywały się na temat tego, że najgorętsza para w Hollywood może być razem. W między czasie Lady Gaga zerwała zaręczyny z narzeczonym, co mogło sugerować, że naprawdę czuje coś do Bradleya.

Lady Gaga jednak jest w CIĄŻY? Tylko spójrzcie na jej brzuch w tej obcisłej sukience!

Pomiędzy Lady Gagą, a Bradleyem Cooperem widoczna była chemia, którą zauważyć można było gołym okiem. Para tłumaczyła się później, że po prostu starała się zachowywać profesjonalnie. Wraz z zakończeniem się promocji filmu i po Oscarach 2019 temat Lady Gagi i Bradleya Coopera ucichł. Wrócili oni do swoich rutyn.

Okazuje się, że romans był ukartowany. Wpadła na niego… Irina Shayk.

Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką PRZYPADKOWO weszli w kadr nagrania. Wyglądali tak normalnie, że nikt ich nie poznał (VIDEO)

Irina Shayk zasugerowała Bradleyowi, że byłaby to idealna promocja filmu. Podgrzałaby atmosferę, która doprowadziłaby do ogromnego sukcesu. Tak też się stało. Aż nie do wiary, że była w stanie zrobić coś takiego!

Piosenka Shallow podbija Internet na całym świecie, a temat romansu Lady Gagi i Bradleya Coopera dodatkowo wzbudza zainteresowanie.

Irina Shayk i Bradley Cooper spędzają wspólnie czas z córeczką Leą koniec plotek o kryzysie?

Co sądzicie o sprawie? Myślicie, że naprawdę Irina wpadła na ten pomysł?

91st Academy Awards - Oscars - Hollywood
A Star is Born - UK premiere held at the Vue Cinema, Leicester Square. / TIMMSY / BACKGRID , kod: Lady Gaga - Bradley Cooper