Wczoraj zagraniczne media poinformowały o rozstaniu Iriny Shayk i Bradleya Coopera. To może być najgłośniejsze rozstanie roku!

Bradley Cooper i Irina Shayk ROZSTALI SIĘ! Oficjalną informację podadzą jeszcze dziś?

Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się

MTO News poinformował wczoraj, że jedna z najbardziej lubianych par w Hollywood rozstała się. Para ma wydać oświadczenie już niebawem:

Bradley zawsze chciał zachować prywatność w życiu osobistym, podczas gdy Irina uważała, że powinni być znacznie bardziej „medialnym” związkiem – twierdzi informator.

Para po 4 latach bycia razem rozstałaby się z takiego powodu? Aż trudno w to uwierzyć.

Bradley Cooper nie jest aktywnym użytkownikiem social mediów – nie ma nawet konta na Instagrama. Bardzo chroni także wizerunek córeczki. Lee De Seine Shayk Cooper nie widnieje na żadnym zdjęciu na Instagramie Iriny Shayk. Może dumna mama ma już dość ukrywania wizerunku córki?

Irina Shayk na Instagramie

Gdy w mediach pojawiły się plotki na temat rozstania Bradleya Coopera i Iriny Shayk – modelka wstawiła wymowne zdjęcie na Instagramie. Opublikowała zdjęcie w bikini zrobione w lustrze. Irina jest aktywną użytkowniczką social mediów – nie przejmując się plotkami, wstawiła jeszcze trzy kolejne zdjęcia z kampanii The Kooples. Oczywiście w komentarzach wywołało to burzliwą dyskusję.

Zakochani Bradley Cooper i Irina Shayk na randce romantycznym gestom nie było końca (ZDJĘCIA)

Może niedługo odniesie się do plotek?

Wyświetl ten post na Instagramie.

@thekooples #IRINAbyTheKooples 🌺🌼

Post udostępniony przez irinashayk (@irinashayk)

Wyświetl ten post na Instagramie.

@thekooples #IRINAbyTheKooples 🌸🖤

Post udostępniony przez irinashayk (@irinashayk)