Lady Gaga (37 l.) zszokowała miliony swoich fanów, publikując filmik na TikToku. Gwiazda, która pozywała produkty beauty i makijaż została pomylona m.in. z Miley Cyrus. A wielu określa zdobywczynię Oscara jako „nie do poznania”.

Lady Gaga przejdzie do historii. Tylko jej się to udało

W filmiku, w którym w tle słychać kawałek „Princess Diana” autorstwa Ice Spice i Nicki Minaj, Lady Gaga w czarnym podkoszulku, prezentuje kilka produktów marki HausLabs, „Te NEUTRALNE są GORĄCE JAK TA PŁYTA @HausLabs (Grrrrrrr… Mam na sobie klonowy mat”, podpisała wideo.

To może nie być Lady Gaga?? Czy jestem szalony, napisał jeden z użytkowników social mediów, inny dodał – Miley Cyrus przebiera się za Lady Gagę, kolejny zaś: Wygląda jak ktoś, kto wygląda trochę jak Lady Gaga.

Lady Gaga nie do poznania

Inni porównali TikToka Lady Gagi do filmów tanecznych, które Britney Spears często publikuje na Instagramie, „Kto to jest?”, pytają fani.

Lady Gaga nazywa Taylor Swift, „Naprawdę odważną”

Nie wiadomo co stało się z Lady Gagą, ale rzeczywiście coraz mniej przypomina siebie. A może to tylko siła sugestii komentarzy, które już wiszą w sieci? Jakie jest wasze zdanie?

Lady Gaga Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Alexander Wand i Lady Gaga na Met Gala, fot. Andrew Kelly / Reuters / Forum

U.S. singer Lady Gaga i Alexander Wang Fot. Andrew Kelly / Reuters / Forum